Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck Malibu babakocsi?

Hauck Malibu babakocsi?

Figyelt kérdés

[link]


Vélemények -tapasztalatok???

Esetleg eladó van valakinek??

Köszii


2011. jan. 7. 14:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

T!

Írtam mailt! Ha ide lépnél be hamarabb...

2011. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ!

Két kocsi között vacilálok nagyon. Ugyanannyiba kerülnek, ugyanúgy néznek ki, annyi a különbség, hogy a Hauckot nem lehet forgatni, nincsen hozzá 3, csak 1 lábzsák, nincsenek szúnyoghálók meg esővédők (jó, lehet hozzá venni csak az is pénz) és nem állítható a tolókar magassága. Ez Hauck, a másik meg Rafpol (Fenix). Szóval nem tudom, melyik a jobb a több funkció, vagy a márka. Majd megnézem őket élőben is.

Még egyszer köszi!

2011. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A Hauck Malibu babakocsi nagyon rossz!

Isten mentsen tőle mindenkit!


Én újonnan vettem, megszületett a kisfiam 1 hét múlva raktam bele és állandóan lefékezett a hátsó kerekének a féke, nagyon idegesítő volt, folyton ki kellett oldani.


Másfél hétig bírta, és teljesen befogott a hátsó fék nem lehetett kioldani, visszavittük megjavították garanciába az akkor két és fél hetes babakocsit!


A mózeskosár lötyögött a vázon billegett veszélyes volt!


A hordozója úgy szintén billegett és lötyögött nem kicsit hanem nagyon durván, a hordozó a vázra feltéve szörnyű volt a kisbabám úgy ült, mint a cövek, nagyon rosszul oldották meg. Ki kellett egy kötéllel rögzítenem a mózest, és a hordozót is bár az utóbbit ritkán használtuk a baba egészsége miatt.


A kerekei túl kicsik, nehéz tolni csak kiváló utakon megy el a kereke, a rosszabb útviszonyoknál maga a katasztrófa!

A 10 kg-mos babámmal már nem tudtam közlekedni a kocsival szerencse a szerencsében hogy nem törtek ki az első kerekei bár párszor csak a hajszál választotta el.


A Sport rész huzata csak kézzel tisztítható szörnyen szárad, mindenütt foltot hagy!


A váz gyenge veszélyes a miénk is eltört, a kisbabám jól be is ütötte a fejét 9 hónapos korában, műanyag gyenge váza van.


Előnye: Könnyű a babakocsi, és kicsire csukható, de nagyon veszélyes!


Senkinek nem ajánlom a Hauck Malibut.


A műanyag kicsi kerekei kb, 1 hónap után már nyikorogtak.

2014. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én már a 2. gyereknél használom, semmi bajom vele. Nagyon szeretem.

Mindig akadhat 1-1 hibás darab, bármilyen babakocsiról is legyen szó.

2014. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!