Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fitymaszükületre Diprosalic...

Fitymaszükületre Diprosalic kenőcs?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk az orvostol, használt valaki ilyet kisfiánál?Tapasztalatok?
2011. jan. 7. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm ez furi én ezt a krémet pikkelysömörre kaptam régen a terhességem előtt, amikor terhes lettem akkor már nem használhattam mert szteroid tartalmú azóta Elosakic krémet kapok mert abban nincs szteroid..
2011. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem 4 gyerekem van.abból 3 fiu.az elsőnél felszabták.de valami szadista módon.a másik kettőnél más orvosnál voltunk.ezt irták fel.nekünk nagyon bejött.nem is kellett csinálni vele semmit.szerintem nagyon jó.már másnak is ajánlottam
2011. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi is most kaptuk (két éves a fiam félig jön csak fel neki) Viszont nem mondta a doktornő, meddig kell használni. Mármint mennyi idő után kell hogy eredménye legyen. Leírás alapján reggel és este használom, felhúzott állapotban kenem rá. Így jó?
2012. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!