Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ihat-e egy 3 hónapos baba...

Ihat-e egy 3 hónapos baba felforralt és lehűtött vizet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 23. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekünk megengedte a doktornö:))! szopizás után ha gyakran sirdogál akkor adhatsz neki egy keveset!Nekem azért kellet mert egyfolytában szopizott volna! De különben vannak már direkt baba vizek is, azt nem kell forralni sem!4 honaposan adhatsz neki pár kanál gyümilevet is! Mondjuk alma vagy sütötöklevet!
2008. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hós és az elejétől fogva adok neki Humana babavízet a gyógyszertárba lehet kapni, de a felforralt víz is jó.
2008. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!Én a fiamnak születésétől fogva felforralt és lehűtött vizet adtam, kb 1 éves koráig. Utána már nem forralgattam.
2008. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Én inkább speciális vizet adnék neki, de azt is csak akkor, ha nincs elég tejem, mert ha lesz mást nem kap. Hiába van felforralva a víz, a méreg és a klór nem jön ki tőle, csak a baci ami meghát nincs is benne, hiszen a sok klór kiöli. Nekem víztisztítóm van. Nem olcsó, de megéri. Én mondjuk kaptam, de amúgy is kiszorítottam volna. Egy 37 hetes kismama
2008. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nem akarom az édes teához szoktatni, azért érdekelt, hogy tisztán is ihatja-e a vizet! Köszi a válaszokat!
2008. jan. 23. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, de ha csak szopik akkor felesleges. Az anyatejben benne van minden ami a szomját és az éhét oldja. Lényegesen egyszerűbb is mint cumisüveget sterilizálni, babavizeket beszerezni, stb... Egy szoptatás alatt változik az anyatej összetétele, az elején hígabb, cukrokban gazdag tej ürül (ez való a szomjoltásra) majd zsíros kalóriában gazdag tejez szopizik a baba. Ha szomjasnak gondolod, kínáld meg a melleddel ez a legjobb amit tehetsz, nem a víz!

Majorné Zsuzsa dúla

2008. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok babavíz van amire rá van írva ,hogy forralni kell!!!Azért ezt is nézd.
2008. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!