Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás Anyukák! Fél év...

Kisbabás Anyukák! Fél év körüli (vagy még kisebb) babátokkal mennyit és merre mozdultok ki?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék,merre mentek,mivel mentek,mit csináltok és milyen gyakran,és hogy mennyire fárasztó ez Nektek vagy épp ellenkezőleg,mennyire tölt fel ha mehettek valahová.

Köszi a válaszokat.


2011. jan. 13. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

babám egy éves. mikor fél éves volt 2x mentünk sétálni. délelőtt bevásároltunk aztán míg aludt megfőztem, megebédeltünk és lementünk megint 1 órácskára csak úgy bámészkodni :) igaz akkor meleg volt, gyakran bementünk máltai játszótérre akkor már, hintáztunk (fél évesen már felült babám), csúszdáztunk vagy csak leültünk egy padra és néztük a gyerekeket :)


élveztem azt az időszakot (is)

2011. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs semmilyen lehetőség, így csak a mamák, dédik, játszótér látogatása volt. Nagyon kevés volt a kismama, inkább egyedül, többi gyerekemmel, férjemmel sétálgattunk. Ilyenkor a kocsiban sokszor elaludt a pici,akkor lehetett jókat beszélgetni a többi családtaggal, aznap épp kivel mi történt.
2011. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én szinte mindennap sétálok a babámmal. A közelben van 2 babás barátnőm, őket gyakran látogatjuk. Ekkor babakocsival megyünk. Messzebb a tesómékoz szoktunk menni, ott is kisbaba van. Ezenkívül dévény tornára viszem néha, vagy ritkán barátnőmet látogatjuk meg. Ilyenkor hordozókendőben viszem.


most fél éves

2011. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 és fél hónapos,minden nap megyünk 1-szer,kb 1 órára a köztársaság térre a parkba,van 3 anyuka,akikkel szoktunk találkozni és dumcsizunk,amíg a kicsik punnyadnak.Amíg jobb idő volt,2-szer mentünk.Ilyen hidegben sokszor elintézem séta alatt a bevásárlást a piacon.Imádok menni,nagyon feltölt és jól esik más anyukákkal dumcsizni,pláne,hogy majdnem egy idős mindenki babája.
2011. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vidéken élek, itt se játszóház, se semmi.

Ha jó idő van, délelőtt és délután is szoktunk sétálni. Ilyenkor néha összefutok egy másik kisgyerekes anyukával, velük szoktunk kicsit lófrálni.

De egyébként voltunk már autóval rokon látogatóban messzebb, vagy épp bevásárolni, nagyon jól bírta az autózást és az úgymond hangzavart is.

Nekünk nem fárasztó, szeretünk kimozdulni hármasban is.

Engem feltölteni inkább az tölt fel, amikor egyedül megyek fodrászhoz, körmöshöz, vagy 1-1órára a barátnőimmel teázni, ilyenkor csak felnőtt társaságban van az ember, és az ugye úgy mégiscsak más.

2011. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!