Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltátok már a Tesco...

Próbáltátok már a Tesco színes babanaptejet? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 20:58
 1/8 anonim válasza:
24%
Én még nem próbáltam ki, de megmondom őszintén nem is próbálnám.. Gyógyszertárban kapható megbízható naptejet elérhető áron!
2011. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy Tesco a márkája, még lehet jó. Sokan nem tudják, hogy az ilyen saját márkás termékeket neves cégek gyártják (Henkel, Mizó, Győri Édes, Ceres sütő stb.), főleg a Tesco színes termékeknél. Nézd meg, hogy ki a gyártója, ha ismerős, esetleg használtál is tőlük valamit és kifogástalan volt a minősége, akkor ezzel sem lesz probléma.
2011. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Eszemben sincs!!!

Inkább megvettem a drágábbat patikában eü kártyára.

Azért saját márkás, mert valahol olcsón gyártatják..gondolhatod

Egyszer vettünk gazdaságos tejet 12-ből 5 romlott volt.

Meg a tesco nem aról híres, hogy jó minőségű cuccai vannak.


Ez kb oylan mint az 1000 ft-os napszemüveg.

2011. jan. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Előttem szóló, amihez nem értesz legalább ne szólj bele...

Azért saját márkás és olcsóbb, mert a csomagolása szerényebb, ezáltal olcsóbb. Ennyi az olcsóság titka.

2011. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
biztos nem használnék a babám bőrére ilyet, de a sajátomra sem! Mi Vichy vagy la roche naptejet használunk, abban nincs egy csomo szemét, ai tönkre teszi a bőrét
2011. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

09:16-nak

Ettél már tesco párizsit, virslit. Ehettelen szärok. Nem kell okoskodni, nem csak csomagoláson spórolnak!!


Ez a tesco.

na kb ennyi akülönbség, aki iylet ken a gyrekére, az többet árt, mint használ

2011. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Már megint csak a balhé!!!!


Egyébként ezt a termékét nem próbáltam még a Tesconak, de sok mást igen. Tényleg nézd meg a gyártót és aztán talán könnyebb lesz a döntés.

2011. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 10:28


Képzeld, ettem már mindkettő fajtát, sőt még tesco toast kenyeret is, meg a saját sütésű cuccokat is, mivel ott sütöm a kenyeret. Nem haltam bele. Egyébként nem lehet olyan rossz a párizsi és a virsli, ha vezetik az eladási listát minden boltjukban...

2011. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!