Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak vacsorára? 14-...

Mit adjak vacsorára? 14- hónapos kislányom tápszeres volt de már nem kell neki. Szerettem volna neki tejet adni de nemfogatta el.

Figyelt kérdés
Most mi legyen a vacsora?Eszik már mindent reggeli is csak szelet kenyér volt felvágottal.Elég ez a mennyiség neki?És igy sajnos nem lesz meg a napi 5 dl liter tej.Csak a teát fogadja el.
2011. jan. 15. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg neki tejpépet adni,én is igy csinálom a 16hós kisfiamnak,eszik elöször kenyeret felvágottal és utána még 200-240gram tejpépet.
2011. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mikor adod neki a kenyeret?Fürdés előtt és lefekvéskor meg a tejpépet?Én arra gondoltam hogy fürdés előtt adok neki kenyeret felvágottal és fürdés után lefekvéskor meg tejpépet.
2011. jan. 15. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Joghurt, sajt? Tejföllel habart főzelék? Nem kell feltétlenül tejnek lennie. Ha ilyeneket eszik, az is beleszámít az 5 dl-be, védőnő mondta.
2011. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Pl. csinálhatsz ivójoghurtot, a natur joghurtot tejjel vagy rízstejjel felhigítod és összeturmixolod gyümölccsel (banán, barack, meggy).Én csináltam korábban a családnak is, fincsi.
2011. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Ugy 18.30körül eszik kenyeret felvágottal egyedül,aztán 20órakor meg a tejpépet kanállal,ezt én adom neki,evés után fürcsizik és utána még iszik egy kis teát és alszik.

Nekünk a fürcsi utáni evés nem jött be,mert nem tudott ugy elaludni,igy ezt próbáltuk ki,és be is vált hál istennek.

2011. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!