Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó ez az élménykagyló?

Mire jó ez az élménykagyló?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 15. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra, hogy pénzt költsön az anyuka feleslegesen. Adsz egy százforintos műanyagtálat a gyereknek, azzal is pont ugyanúgy el fog játszani
2011. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen készséget fejleszthet egyáltalán? A kisgyerekek mindent a fejükre tesznek,mindenre rállának stb.

Ez csak arra jó, (a többi ilyennel együtt),hogy az szülők feleslegesen költsék a pénzüket.

2011. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmire, csak megrrobálnak pénzt csinálni belöle, igazábol olyan mint egy kartondoboz.

[link]

2011. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez semmire se jó. Ha adsz neki egy üres műanyag flakont, azzal sokkal jobban el fog tudni játszani.
2011. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát nekem tetszik:))

csak azt sajnálom, hogy nem én fogom kaszálni a milliókat egy ilyen baromsággal:)))

mert az tényleg vicc mennyibe kerül:)

2011. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lényege, hogy (már nagyobb gyerek) beleül, és az egyensúlyát fejleszti. Merthogy azért nem nagyon tudunk olyan használati tárgyat mondani, ami gömbölyű, és biztonsággal beleülhetnek a gyerekek. Foroghatnak vele, úgy, hogy nem ér le se kezük se lábuk. Próbálnák meg a felnőttek.. nekem nem sikerült. A fiamnak is van ilyen, kaptuk. Anyósom bőlcsődevezető, tőle csak hasznos dolgokat kapunk, bár midnig ideje korán. Ő azt mondja, hogy a bölcsiben imádják a gyerekek.

Ha pedig nem rendeltetésszerűen használják, akkor a gyerekek képzeletükre van bízva, mire használják. Nekem leginkább ufófej volt, de láttam benne teknősbéka páncélt is. Egy gyerek sokkal kreatívabb, mint a felnőttek.


Hogy az ára mennyi.... kinek mi. Ezt ennyiért adják. El lehet dönteni, megveszi e valaki, vagy sem. Szerintem sokkal többet fejleszt, mint bármely FP játék. (annak ellenére, hogy az 1 éves fiam még csak játéktárolónak, vagy széknek, vagy dobnak használja. De jót játszottunk vele úgy is, hogy eldugtuk alá a játékot, és ő megtalálta - ezekre persze hogy jók a mezei dolgok is... de akkor ne is vegyünk egyetlen egy játékot sem, mert tényleg jobban eljátszanak egy flakonnal, mint a flancos játékokkal)


www.bilibo.hu


Itt többet írnak róla.

2011. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyet értek utolsóval!jó ez a játék,teljesen egy alap dolog, ami azért nincs otthon a mindennapi használati tárgyak között(pl flakon) mivel gömbölyű az alja.Az a jó benne, hogy tényleg rengeteg mindenre lehet használni, és sokáig!!

nagy ötlet, hogy valaki ekkora üzletet csinált belőle!!nem sokára itthon is tele lesznek az ovik vele!

2011. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

köszi hogy megmutattad! tuti veszek kisfiamnak, meg unokaöcséimnek!

Inkább ilyenre adok ki több ezer forintot, mint egy "kész" játékra, ami csak kiszolgálja, nem fejleszti.

2011. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!