Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers premium care 4-es...

Pampers premium care 4-es méretű pelenkáról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Mi Liberot használunk már kezdetek óta és nekünk az jött be, ezért nem is próbáltam más pelusokat, de most kaptam Dm-es kupont ehez a pelushoz. Érdemes kipróbálni?
2011. jan. 16. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem igen!

Bár én utáltam a Liberót, a fiamnál a Pampers vált be! De ha ti Libero pártiak vagytok, nem biztos hogy fog tetszeni a Pampers (akár Active Baby, akár Premium Care)...

Én mindenesetre nagyon szeretem a Premium Care-t!


Viszont azt megkérdezném, milyen DM-es kuponod van, mert én is ott szoktam vásárolni, és ha valahogy kuponhoz lehet jutni, az engem is érdekelne!

2011. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen! Premium caret szeretem a legjobban. Kellemes puha, jó nedvszívó, nem bumszli, szerintem kényelmes a babának.
2011. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Dm-ben van a baba bónusz program. Ki kell tölteni egy jelentkezési lapot és bemutatni a baba anyakönyvi kivonatát. Szoktak küldeni tanácsadó füzetet a baa kora alapján és kuponokat. Most is postán küldtek és 300Ft-al olcsóbb ez a pelus, az 52 db-os.
2011. jan. 16. 20:55
 4/16 anonim ***** válasza:
Én Libero-t és Pampers-t használok, mást nem.
2011. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

előző

az én kislányom már 22 hós, most valamiért mégis küldtek

-300 ft-os Premium Care kupont (4 féle méretben )

Sajnos nem tudom felhazsnálni, mert neki 5-ös kell.

meg tejpép kupont is kaptam:-))

2011. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mindenképp érdemes kipróbálni, én ezt szeretem a legjobban. főleg, mióta újítottak rajta. most váltottunk az 5-ös méretre a héten, de nagyon szuper pelenka!megéri.
2011. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia, én is kipróbáltam a Liberot, de aztán egyszer kaptam ajándékba egy csomag premium caret, na azóta ezt használom és néha az active baby-t. Szerintem sokkal jobb, mint a libero, nem olyan vastag, de ugyanannyi legalább belefér, a babámon is látom, hogy sokkal kényelmesebb neki. Szerintem nagyon-nagyon megéri megvenni!
2011. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most mi a Libero 4-est használjuk, kisfiam 7 és fél kg. Ebből elég lenne a 3-as, mert ez 4-9 kg-ig van.?
2011. jan. 16. 21:30
 9/16 anonim ***** válasza:

első vagyok


A bababónuszban mi is benne vagyunk, de mostanában nem kaptam semmit! Lehet, hogy hozzánk a jövőhéten ér ide. Mindenesetre várom, hátha mi is kapunk kupont!

2011. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szeretjük ezt a fajtát, születése óta szinte csak ezt használjuk!
2011. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!