Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zimány név tetszik valakinek?

Zimány név tetszik valakinek?

Figyelt kérdés
Fiam és a menyem ezt találta ki leendő unokánknak. Nekem se, és a nagyapjuknak sem tetszik, de nem mondtuk meg nekik, mert ez az Ő dolguk, és nem a miénk. Valószínűleg sosem fogjuk nekik megmondani, hogy nem tetszik, majd megpróbálunk vele megbarátkozni valahogy.
2011. jan. 18. 15:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább vezetéknévnek hangzik!
2011. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem!

Nekem Zimány Linda jut róla eszembe, és nem mintha különösebb bajom lenne vele, de azt se tudtam, hogy a Zimány az egy keresztnév...

Hát igen, az ő döntésük, és nem illik beleszólni, és nagyon becsülendő ez a leendő nagyszülők részéről, hogy nem szólnak!

Engem annó 25 éve azért nem neveztek annak, aminek anyáék akartak, mert nagymamámnak nem tetszett...

2011. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én nem is tudtam, hogy ez keresztnév is lehet. Nem tetszik, egyébként. A lehető legjobb utat választjátok, ha emiatt nem csináltok felesleges konfliktust. Majd becézitek, és idővel megszokjátok a nevet, a lényeg úgy is az, hogy egészséges kisgyerkőc legyen :)
2011. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát nekem sem tetszik, sajna. Mondjuk én nem nagyon szeretem az ilyen "különleges " neveket.

Ne szólj semmit, mert mikor anyósom elkezdi hogy neki nem tetszik a gyerekem neve, hát nem írom le mit tudnék vele csinálni. Semmi köze hozzá.

De téged tényleg sajnállak mert ez egy tényleg gáz névválasztás.

/24 éves anyuka./

2011. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat nagyon. Hálistennek nagyon jó a kapcsolatunk, imádom a menyemet és a fiamat is, sosem szólok bele semmibe, ebbe sem fogok. Két utcával odébb laknak, de már a házasságkötésük előtt megmondtam, hogy csak akkor megyünk át, ha hívnak. Ők viszont jöhetnek bármikor. De szerencsénk van, mert szinte mindennap hívnak, és hétvégén sokat vannak nálunk.


Majd megszokjuk valahogy a nevet, ha nem, akkor kitalálunk valami aranyos becenevet, aztán úgy fogjuk hívni a Papával :)

2011. jan. 18. 15:27
 6/21 anonim ***** válasza:

Zimi, Zizi, biztos kitaláltok neki valamit:)


Ha meg minden kötél szakad, ismerek egy párt, ott muszájból az apa, nagypapa stb nevét kapta a gyerek, Manónak becézik, nem a nevén a családban:)

2011. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Majd Kis Vadkörtémnek fogjuk hívni, legalábbis Papa máris így hívja! :)
2011. jan. 18. 15:34
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszik...de ezt a szülőknek kell eldönteni,végülis nekik kell tetszeni.

Nagyon aranyosak vagytok,hogy nem szóltok bele,bárcsak minden nagyszülő ilyen lenne!!!! :-)

2011. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves, normális nagyszülők vagytok, bárcsak nekünk is ilyen lenne :)

Egyébként csatlakozom (pedig szeretem az extrém neveket) de nekem se tetszik, olyan mint egy vezetéknév és nekem is a Lindácska ugrik be róla.

Amúgy az én 2 gyerekemnek is extrább neve van, és nem is úgy szólítjuk őket mint az igazi nevük:)) Hanem teljesen máshogy :)

2011. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jofej nagyszulok vagytok. Hat, nekem sem tetszik ez a nev, nekem is Zimany Linda jut az eszembe rola. Biztos majd azert megszokjatok es megbaratkoztok a nevvel, foleg, hogy egy edes kisunoka neve lesz. :-)
2011. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!