Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom fejénél, a kókuszmatr...

A lányom fejénél, a kókuszmatracon egy hatalmas bemélyedés van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lányom lassan egy éves, születése óta hanyatt alszik. Meg sem mozdul, nem "kúszik" odébb, nem fordul az oldalára, csak a fejét forgatja álmában.

Ettől, vagy nem tudom mitől, ahol a feje van, marhára nagy lyuk alakult ki a matracán, és hiába ütögetem, lapogatom, nem áll vissza. Forgatni szoktam a matracot, de már mind a 4 lehetőségen ott a lyuk. Mit csináljak?

Már megbántam ezt a matracot, inkább vettem volna szivacsot. Ráadásul tiszta hepehupa az egész,szerintem kemény is, én nem szívesen aludnék rajta. Újonnan vettük, Novotex márkájú. Vegyek mást? De milyet?

Másnál hasonló, vagy ötletek?


2011. jan. 20. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi egyszerű szivacs matracot használunk. Auchanban vettük, 2-3000 között volt másfél éve. Azt hiszem 60x120 és 70x140-es is van.

Semmi extra, vékony levehető-mosható huzat van rajta.

2011. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én vennék másikat,mert ahogy leírtad tényleg nem lehet egy kényelmes...

Addig is amíg veszel másikat,én tennék a fejecskéje alá egy nem túl magas párnát.

2011. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hónapos a babám és a "szuper" kokuszmatractól tök lapos lett a feje.

3 hónapos koráig bölcsöben aludt mellettünk amihez anyós vett szuper kókusz matracot, jó kemény legen jeligével. mivel a fejét egy irányba fordította csak így szépen kilapult egyik oldalon a feje. most átkerült a nagy ágyába ahol sziper szuper szivacs matrac van (ez egy kisebb vagyon volt) de már 1 hónap után látszik hogykezdi a feje felvenni a formát.


szerintem vegyél jóminöségü szivacs matracot neki, ha gondolod és nem akartok tesót akkor vegyetek neki kiságyat már, amire tudsz oldalvédöt feltenni, hogy ne tudjon kiesni, legurulni. de ehhez vegyél szuper matracot amit még sokáig fog használni.

2011. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jesszusom, lehet, hogy ettől lett olyan lapi hátul a feje???? Mikor megszületett (császárral), gyönyörű gömbölyű fejformája volt, most meg látom, hogy egyre laposabb. Jaj, de mérges vagyok most. Magamra és a hülye matracra is. Ilyen korban még vissza tud gömbölyödni hátul a kis fejecskéje?

Milyen az a jó minőségű szivacs matrac? Én csak azt ismerem ami kívül-belül szivacs. Most 140-es ágya van, azt tervezem, hogy még pár évig ebben marad. Nem tervezünk tesót, ő a harmadik:)

2011. jan. 20. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt egy újabb példa hogy mennyire nagy hülyeség a kókuszmatrac. Sikerült megetetni több ezer magyar anyukát hogy milyen szuper találmány. Külföldön nem is ismerik, annó én is akartam venni, de furán néztek rám hogy mit akarok.
2011. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most annyira bedühödtem, hogy kiszedtem az ágyból a matracot és száműztem a falvédő mögé hőszigetelőnek.

Igaza van az utolsó válaszolónak is, én idióta, hagytam a férjemnek, hogy a 3. lánynak ha már megtehetjük anyagilag, adjunk meg mindent amit lehet. Az előző kettő is felnőtt szivacson ( eddig az egyik szivacs volt a falvédő mögött). Akkor nem volt pénzünk, vágattam a szivacsot és én varrtam rá a huzatot. Ez már jó pár éve volt. :) Én ezt akartam felhasználni, de párom meggyőzött.

Jaj, megüt a guta!!!!

Azt hiszem kiírok egy másik kérdést: kókusz kontra szivacs. Ezek után nagyon kíváncsi vagyok az arányokra!

2011. jan. 20. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akartalak felhúzni. 3-ik vagyok.


èn külföldön élek, és anyós Német szóval igen itt is ismerik a kókusz matracot de nekünki nem jött be.


nekünk Trüumeland van de melyik nem tudom, most találtam a brendon oldalán.


[link]


szerintem ezek közül mindegy melyiket veszed meg mert ez egy nagyon jó márka. amit tehetsz hogy használsz matracvédöt és ha 1 év múlva nem kell már akkor eladod.

2011. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is kókuszmatracot szerettem volna venni a babámnak...

Elmentünk babát látogatni, és kérdeztem az anyukát, hogy milyen matracuk van, és jó-e?

Mondta, hogy kókusz. Megnéztem, és a fej résznél - mint ahogy nektek is - mélyedés volt. (nem is kicsi)

Na ekkor döntöttem el, hogy NEM veszek kókuszmatracot!

A Corában vettünk sima szivacsot, és tökéletesen megfelel!

2011. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, a fejecske nem marad ilyen. Probáld meg megforditani a matracot, de a legjobb tenyleg egy szivacs lenne.
2011. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!