Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babának mit adtok enni?...

8 hós babának mit adtok enni? Túrót, sajtot ehet már?

Figyelt kérdés
én még csak délelőtt és délután adok neki szilárdat délelőtt gyümölcs, kora délután főzelék, de mostanában nyugtalan volt éjszaka, hajnalban jött megint cicire, úgyhogy 2 napja egy kis tejpépet adok este szopi előtt, így most megint végigalussza az éjszakát. Mit lehetne a sinlac helyett adni? Sajnos úgy látom, kevés neki a tejem. Vagy adjak uzsira is már valamit? a védőnőmet két hónapja nem is látta..:(( Emlékszem, anyukám a tesómnak 6 hósan már adott híg tejbegrízt. Rizstejjel és tönkölydarával nem lehetne ugyanezt megcsinálni? - az csaknem tápszer lenne, olyan mű az a sinlac.
2011. jan. 20. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Akkor kezdtem neki bevezetni második étkezsét. Tejpépet meg feliratta, HA-t, de azt 8 hósan még nem kapott.

Hajnali cicizés 8 hónaposan bőven volt.

2011. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
adnám én az anyatejet, csak sajnos a szervezetem nem bírja. az a baj, hogy ha hajnalban jön cicire, reggel alig van tejem, és ilyenkor szinte egész nap sír/morog a cicin, mert nincs elég. még csak egy szopit váltottam ki főzelékkel. 9 kilós a kisfiam! ezért gondolom, hogy lehet, hogy több szilárd étel kellene már neki.
2011. jan. 20. 22:29
 3/15 anonim ***** válasza:
2011. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

az enyem szinte semmit...pfff...,mar halyam sincs anyit teptem:)

en mar csulkot babal is adnek neki csak egyen mar valamit :)), necsak cicit,pedig olyan kis dagi de nem is tudom hogy mittol

2011. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mért nem vacsorázik főzeléket vagy kenyeret vajjal, sajttal, lekvárral, túróval, felvágottal??
2011. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
felvágottat? kenyeret?:O ezt ugye nem gondolod komolyan?
2011. jan. 20. 22:43
 7/15 anonim ***** válasza:

A tejbegríz rizstejjel tökéletes! Adhatod neki.!

Az én babám a túrót nem bírta, de a tőbbit (joghurt, sajt) szereti.

2011. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

8 hónaposan már simán ehet kenyeret, ezen ne lepődj meg kedves kérdező. :D

Az én fiam 7 hónapos kora óta eszi.


Egyébként a sinlacon kívül is létezik tejpép. Az én fiam imádta a Nestlés gyümölcsöset, de minden tápszergyártónak van tejpépje, különféle ízekben. Volt, hogy én is megettem, mikor meghagyta a fiam, nekem ízlett. :D


De már simán mehetnek a joghurt, túró, sajt.

2011. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz!

Én babóm 7 és fél hónapos!Mindenfélét eszik,amit mi!2-3x szopizik egy nap!Estére megeszik egy üveg tejbegrízt és egész éjszaka alszik!Kenyeret már régóta eszik,már a kezébe adom és azt rágcsálja!A joghurt,túróért egyenesen rajong!

Még annyi,hogy mióta így etetem,végig alussza az éjszakát,és semmi,de semmi problémánk nincs hogy így eszik!

2011. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért ne ehetne 8 hónaposan kenyeret???


7 hónapos volt a kisfiam, amikor elcsórt a kezemből egy darab kenyeret, és egy fog nélkül elrágcsálta. Hát tudod, én azóta adok neki jó minőségű sonkával, sajttal, körözöttel kenyeret (és még sorolhatnám a szendvicskrémeket), itt megtalálod pár ötletemet: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!