Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik 1 év körüli babátok?

Miket eszik 1 év körüli babátok?

Figyelt kérdés
Szeretném a 11 hónapos kisfiam étrendjét feldobni.A fő tápláléka még az anyatej, ebédre kap főzeléket, délelőtt babajoghurtot, délután gyümölcs, vacsi tejpép. Látom rajta, hogy az anyatej már kevés Neki és szívesen nyit új ízek elé, csak hogy nincs ötletem, hogy mit adjak :)
2011. jan. 21. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát az én lányom 11 hónapos,de ő döntő többségben eszi amit mi.tízóraira vagy joghurt,vagy kenyér szalámival/csirke vagy pulyka mell/,sajttal/medve/,vagy tojás,éppen ami eszembe jut.ebédre olyat főzök amit ő is ehet,paradicsomos gombóc főtt krumplival,,paprikás krumpli virslivel,pörkölt tésztával,bolognai,sült csirke,de a pizzát is megeszi ha azt csinálok.töltött káposztából a gombóc,most ennyi jutott eszembe.uzsira általában gyümölcsöt kap,fürdés előtt ismét eszik valami szilárdat ez is változó,de akármi jöhet ami tíz óraira,a reggelije és a vacsorája/fürdés után/ pedig tápszer.
2011. jan. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nálunk ugyan úgy volt mint az előttem szólónál.Minden nap evett főt ételt, kenyeret, tej terméket és gyümölcsöt.
2011. jan. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Babajoghurt, tejpép... 11 hónaposan már bőven felnőttesebb kajákat kellene adnod. Kenyeret sonkával, sajttal, normál joghurtokat, túrót gyümivel, stb. Nem csecsemő már.
2011. jan. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lassan már mindent,adok a 13 hónapos kisfiasmnak,de pörköltet tésztával és paprikás krumplit még nem adtam.Pát napja gulyásleves volt nálunk,megette,mert nagyon ízlett neki,de egész este üvöltöttúgy fájt a kis pocakja.Így csak szép lassan vezetem be az ételeket.
2011. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!