Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyiptom egy 18 hós babával?...

Egyiptom egy 18 hós babával? Vállalható?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A kora felől vállalható, mondjuk én nem merném még elvinni, mert olyan kis majom, mindenbe beleiszik (fürdővíz, tenger stb.), és egyiptomban elég durva a "fáraók átka" gyomorrontás. Az enyémmel nem kockáztatnám meg.
2011. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én előbb várnék, mi lesz a helyzet Egyiptomban (Kairóban mennek ugye a lázadások, utcai zavargások, de szerintem nem kizárható egy támadás a közkedvelt nyaralóhelyeken)...
2011. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előzőek véleményét,ennyire kicsi gyerekkel nem mennék arab országba.Inkább vmi mediterrán nyaralóhely.
2011. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából ez az út szeptemberben lesz esedékes. A Férjem a kollégáival és azok családjaival készül Egyiptomba, én meg már most azon rágom magam, hogy maradjunk, vagy menjünk.
2011. jan. 27. 13:58
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberig nagyon sok víz lefolyik a Dunán... az is kérdés, hogy be kell előre fizetni? Én most nem merném bevállalni, hogy befizetek, aztán ha nagyon eldurvulna a helyzet, és nem tudunk elmenni, akkor meg esetleg bukjuk a pénzt.
2011. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
szia mi szeptemberbe voltunk Görögo.ba 16 hónapos volt a kisfiam nagyon élvezte nem volt semmi gond,ja és busszal mentünk és kibírta még tetszett is neki,bár az én fiam az utazáshoz szokott
2011. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnám be.
2011. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

off

14:03-nak gratula a babádhoz, hogy ilyen türelmes!

Egy Görögországi busz út még nekem is sok, nemhogy egy olyan picinek:-)

Kérdésre:

Én nem választanék arab országot ilyen picivel. Mindent a szájukba vesznek, megkóstolnak, megfognak.

Inkább mennék görög, olasz vagy spanyol országba.

2011. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és valószínű megfogadom a tanácsotokat.

Nekem óriási nagy álmom Egyiptom, a Férjem meg konkrétan rajong érte, már most menne oda negyedszerre.

Na de lesz még alkalmunk oda elutazni.

Igazából az Ő cége lepi meg a jól dolgozó kollégákat egy úttal, és ugye egyiptom lett volna a cél.

Lehet megpróbálom rábeszélni egy új úticélra, ahova mi is gondtalanul, nyugodtan velük tarthatnánk.

2011. jan. 27. 14:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

14:16 kösy!


mi már 7 éve járunk görögbe,ráadásul amikor terhes voltam hajóztam buszoztam,repültem,autóztam is vele,gondolom megszokta oda bent is már az utazgatást!

2011. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!