Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hetes babám folyamatosan a...

4hetes babám folyamatosan a karomban akar lenni. Valami ötlet, hogyan szoktassam le erről? Nem szopik.

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 12:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
15.21-es! Nem bántottál meg, kicsit már bűntudatom is van, hogy felmerült bennem ez a kérdés...
2011. jan. 28. 20:08
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Természetes igénye. Te jó ég! 4 hetesen miért akarod erről leszoktatni?:S
2011. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Annyi féle nevelési módszerről olvas az ember, meg annyi féle tanácsot kap az ember lánya, hogy így első babásként elég nehéz dönteni. Hát- és derékfájással meg inkább a könnyebb utat hajlamos választani az ember:hagyni sírni, majd megunja, stb. A válaszaitokat elolvasva összeszedtem minden erőmet, és mosolyogva hordozom a kis csomagomat. Hátfájás meg majd elmúlik. Köszi!
2011. jan. 29. 09:17
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

15:21-es vagyok: Ne haragudj, tényleg nem megbántani akarlak, lelkiismeretfurdalást okozni meg abszolút nem akartam.


Valóban sokféle nevelési módszerről lehet olvasni, hallani - meg ugye sok a jótanács.


De ilyen pici korban azért fel lehet kapkodni, mert ilyen kicsinek még nem lehet őket elkényeztetni. Olyan kicsik, védtelenek, hogy szükségük van arra a meleg ölelésre amit az anyuka ad nekik. Én két-három óránként szoptatok még mindig, pedig már hét hósak vagyunk, sokszor ha nem alszik el cicin akkor kézben kell hurcolni a kis valagát egy órán keresztül mire elalszik. Nehéz nagyon a dolog és közben szalad a ház, de úgy vagyok vele, hogy ő egyszer csak ilyen picike mint most, és fontosabb az ő boldogsága, és az hogy bízzon bennünk, hogy mindig ott vagyunk neki.


Nemrég visszanéztem a régi videókat, amiket még pár hetes korában csináltunk, szegény olyan védtelen, esetlen volt, hogy sírva fakadtam annyira sajnáltam. Tudom hülyeség.

De ezt csak azért írtam le, hogy éreztessem, hogy neki nagyon szüksége van még közelségedre, ha órákig akkor órákig.


Sok kitartást kívánok!

2011. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!