Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zavarhatja majd a kisbabát ez...

Zavarhatja majd a kisbabát ez a zaj?

Figyelt kérdés
A szomszéd elég hangosan hallgatja a zenét, amivel nem is lenne baj, ha nem pont a leendő kisbabánk szobája mellett tenné... Nem erős zaj, de hallható, engem kifejezetten idegesít a basszus, meg a dob zaja. 9. hónapban vagyok, és aggódom, hogy zavarni fogja a picikémet ez a számomra halálosan idegesítő tüc-tüc. Jogos a félelmem? Ja, elég bunkó a szomszéd srác, nem hiszem, hogy kérésre lejjebb venné a hangerőt...
2011. jan. 28. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kocsiban is állandóan tuc-tuc -ot hallgattam terhesen, gyerek mellet is (nem csutkára tekeve a basszust természetesen),de a gyreket ez nem zavarj, sőt inkább szereti.

Amúgy mi eléggé zajos helyen lakunk , de ez sem zavarj, így szokta meg.

2011. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja zavarni, a koraszülött osztályon ahol a lányom volt, olyan hangzavar volt még éjszaka is, és a sok pittyegő műszer állandóan ment. Otthon is simán aludt a tv hangjára.
2011. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig jobban tenné, ha lejjebb venné a hangerőt!!!! Egy babának (pláne ha újszülött) szüksége van a nyugodt, csendes, ingerszegény környezetre, ahhoz, hogy jót pihenjen. Neki halk baba zenére van max. szüksége, nem dob szóra, tuc-tucra. Mindenképpen beszélj a szomszéddal, hogy vegyen vissza.....
2011. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lanyom a porszivora, hajszaritora es a mosogep hangjara alszik el. Minden csak szoktatas kerdese. Igy legalabb nem okoz majd gondot az elalvas zajosabb kornyezetben es nem ebred fel ha labujhegyen kiosonsz a szobajabol.
2011. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fogja zavarni, neki ez lesz a természetes.Az én fiam csak akkor tud aludni ha alapzaj van, megy a tv, zene ilyesmi.Ebbe született bele, mert én is csak tvre tudok elaludni.

Azt meg nem is szabad csinálni, hogy egy piszenés sem lehet a házban mert alszik a pici, mert annak csak az lesz az eredménye hogy felriad arra is ha elmegy egy repülő a ház fölött.

2011. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van amelyik babát zavarja,de majd csak később mikor már ő maga érdeklődik a külvilág,körülötte lévő világról és figyel ilyen zajokra.Nálunk a szomszéd egyfogú tetovált alkoholista 4 komondora ugatja egymást éjt nappallá téve,gondolhatod?Műanyag ablak annyit ér mintha zacskó lenne az ablakon...Ha nem alszik mélyen,mindig felébred rá.
2011. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Nem tudom, hogy mit tegyek, mert egyébként csak nappal hallgatja, este 7-8 után mindig elcsendesül. Az igazság az, hogy egyrészt neki is joga van a magánéletre, zenehallgatásra, másrészt meg elég ciki, hogy én szóvá teszem neki a zenét, aztán meg a kisbabám éjjelente ordít - ennyi erővel ő is megszólhat majd...

van benne valami, hogy szoktassuk nem túl erős zajhoz a gyereket, engem csendben altattak mindig, nem is tudok jót aludni, ha pl. szól a tévé, vagy beszélgetnek körülöttem - volt is gondom ebből egyetem alatt a koliban, nem is kevés...

2011. jan. 29. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!