Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos babánál alvászavar,...

4 honapos babánál alvászavar, miért?

Figyelt kérdés
pár hete alig akar aludni a babám éjjel. estefél 9kor furdik utánna eszik, alszik 40percet felkel, és olyan nehezen alszik vissza, van hogy éjfélkor-fél 1kor még fennt van és utánna is egyfolytában megébred. az én idegeim meg kezdnek megorulni, mivel napkozben is 20 perceket alszik csak. valami jo magyarázat? ugye nem lesz orokééé igy?
2011. jan. 29. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt, csak 4,5 hónaposan. A legtöbb babánál viszont 6 hónapos korban szokott ez jelentkezni. Hogy miért? Igazából senki nem tudja rá a konkrét magyarázatot. Nagy valószínűség szerint az idegrendszer fejlődésével áll összefüggésben.

Mi végigzongoráztunk mindent:

- nem volt éhes, nem volt szomjas

- a fogai sem jöttek, hiszen majdnem 9 hónapos volt, mikor az első fogai kibújtak, szinte észrevétlenül

- nem fázott, nem volt melege

- nem az én közelségem kellett neki, mert magam mellé is vettem, és csak még jobban ordított

- nem a sötéttel volt baja, mert kapcsoltam kislámpát nála, még jobban felélénkült tőle

- nem volt pisis, nem volt kakis.

Szóval egy hétig csináltuk, hogy fél óránként felkeltünk hozzá, semmit nem aludtunk, napközben tiszta gyagya volt, mert éjjel nem pihente ki magát. Párom talált egy oldalt a neten, ahol ajánlottak egy homeós bogyót. Ez 3 nap alatt megoldotta a gondjainkat. [link]

2011. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Így van,,,SEDATIF PC!-t adj neki de csak akkor ha már tényleg minden lehetséges okot kizártál úgy mint az első válaszoló!
2011. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!