Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hete már hogy nincs széklete...

1 hete már hogy nincs széklete 1 hós babámnak, vagy ha van nagyon kevés, kb. 2hete csak tápszert kap, sajnos nincs tejem. Nagyon el vagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hőmérőzés és a cukros kamilla tea nem segít, ma kaptunk másik tápot,de ma már ha hőmérőztem, akkor furcsa feketés vizes valami jött neki, mi lehet ez?
2009. febr. 6. 17:39
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy ma szinte egész nap fent volt, és olyan mintha nagyon erölködne,sír is közben de nem kemény a kakija.
2009. febr. 6. 17:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Vidd el dokihoz!!!!

Nekünk a Humana táptól 4-5napig nem volt kaki.

Milupa Milumil HA bevált, naponta van kaki.

Annak idején a cukros kamillatea segített azért. 1 deci vízbe 1 filter, és 2 teáskanál cukor. Evés előtt 15-20 perccel add!

És vidd el dokihoz, nehogy bélcsavarodása legyen a végén!

72 órán túli nem kakilás jelent gondot, nekünk a dokinéni ezt mondta!

2009. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

felhívtam a dokit, de ő nem mondta h akármi gond lenne, de már annyi minden mefordult a fejemben hogy már nem vagyok nyugodt...sőőőt.

most kaptunk másik tápit.

2009. febr. 6. 17:51
 4/9 anonim válasza:
Nincs anyatejgyűjtő a közeletekben? 8 hónapos korig ingyen jár a tej, ha a doki írja fel, csak nem szokták reklámozni.Nem értem miért nem...
2009. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok...

Van valami fejlemény?

Esetleg vidd el ügyeletre, ha még mindig nincs kaki!

Ez a vizes fekete kaki nem valami nyugtató...

2009. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megint én...

milyen tápszert esztek? És előtte?

2009. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia! BEBA HA startot ettünk most Humana sl-t kaptunk, egy kis kaki volt lázmérővel...

a doki azt mondta, ha továbbra sem lesz kaka akkor be a korház és kap beöntést..

2009. febr. 7. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Szegény:( már ilyen korban beöntés?

Kamillateát adsz neki ugye?

Remélem sikerül kakilni!

De írjon fel másik tápszert, valamelyiknek jónak kell lennie! Milupa nem olyan sűrű, mint a Humana, hátha tudna kakilni tőle a babád.

Én nem vagyok híve a lázmérőzésnek, de utánaolvasgattam régebben. A szélcsövet inkább ajánlják,mint a lázmérőt...

2009. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

MEGOLDÓDOTT!!!! tegnap 2x is telerakta a pelust, igaz nyügös még egy kicsit, de gondolom hogy megvan könnyebbülve:)

Természetesen kapja a teát.

2009. febr. 9. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!