Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha beteg, náthás a babátok...

Ha beteg, náthás a babátok melyik az az étel amit a legszívesebben megeszik?

Figyelt kérdés

Kislányom(másfél éves)éppen beteg,de nem igen akar enni,de ami nagyon megy az a tápszer,meg a tejbegríz!

De hát minden nap nem ehet tejbegrízt.::)))


Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jan. 30. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha beteg, akkor szerintem mehet minden nap a tejbegríz és a tápszer :) Én ilyenkor úgy vagyok vele, hogy mindegy mit csak egyen.

Nálunk a csokipuding (danone) a nyerő kaja, mindig mindig mindig megenné.

2011. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kisfiamna nincs ilyen étele, mindent eszik akkor is ha beteg, vagy ha nem akkor semmit.

Viszont nekem anyukám pici koromtól paradicsomlevest főzött ilyenkor, mai napig ha beteg vagyok áthívom hogy fözzön nekem pari levest, hiába megtudom én is csinálni, olyankor az övé kell!! :)

2011. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!!

Az én kisfiaim(2,5 éves ikrek), ha betegek mind a ketten csak tejtermékből készült ételeket/termékeket hajlandóak megenni. Egyik doki azt mondta, hogy ha beteg valaki a tejtermék nem ajánlott, de egy másik orvostól erre a kijelentésre azt a válasz kaptam, hogy ha az esik nekik jól, akkor adjam bátran. A szervezet tudja, hogy mire van szüksége.

2011. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!