Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babadiéta 6 hónaposan? Mit...

Babadiéta 6 hónaposan? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 31. 11:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Kérdés az is, hogy igaz-e?
2011. jan. 31. 11:14
 2/22 anonim ***** válasza:
Ahogy a cikk végén a dr. is tömören megfogalmazta, HÜLYESÉG! Egy baba még nem kedvteléből eszik, hanem mert szüksége van a táplálékra a szervezetének - ennyit erről a Katáról!
2011. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ nem tudok ehhez mit hozzá fűzni...Szégyellje nagyon az ilyen magát!
2011. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

én kinézem belőle...


csak azt nem értem, hogy Péter miért nem téríti észre?:S


Az én babám is duci volt, míg el nem indult, eszembe se jutott volna addig diétáztatni, míg az orvos konkrétan nem utasít rá.

2011. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Miért nem egyenesen újszülött korától kezdte?! Véletlenül se legyen pufók az a baba! Ekkora hülye tyúkot!
2011. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nem jó a link :(
2011. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne hogy igaz!Elszomorító hogy aki ennyire buta minek vállal gyereket.

Még rosszabb mint Rubint Réka, pedig neki is vannak ám dolgai.

De ez a szomorú tény, a Sztár anyák már csak ilyenek, persze tisztelet a kivételnek már ha van.

2011. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
szerintem meg bulvár túlkapás...mindig kell hogy legyen valami pletyó...
2011. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Fél éves babája sír, mert nem ad neki ez a rib@nc? Nagyon remélem, hogy ezt a cikket csak kitalálták, és nem ennyire idióta ez a ...
2011. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ez van benne:

Sarka Kata a Borsnak vallotta be, hogy bizony tápszert von el fél esztendős kisfiától, Dávidtól, hiszen a pici rengeteget eszik, és nem akarja, hogy pufók kisbaba váljon belőle.


– Egy átlagos féléves gyerek napi adagja másfél deci, ám Dávid képes lenne hármat is megenni, úgyhogy diétára kellett fognom, hiszen nem szeretném, ha kövér gyerek válna belőle. Jelenleg lecsökkentettem két és fél decire a tápszer mennyiségét, de gyakran sír, hogy enne még. Ilyenkor majd meghasad a szívem, de kénytelen vagyok anyai szigort alkalmazni, mert nem négyóránként, hanem néha gyakrabban szeretne enni – aggodalmaskodott Kata a Borsnak. A csinos feleség ráadásul ugyanezt a mizériát csinálta végig kislányával, Noémival is, aki igencsak vékonyka kislány lett, mivel folyamatosan mászik, mozog.


A különböző internetes fórumokon már is viharokat kavart a valóban igen érzékeny téma. Annál is inkább, mert megkérdeztünk egy orvost, aki szerint is butaság diétára fogni egy fél éves kisbabát.


– Egy ilyen kicsi gyereknek nagyon sok tápanyagra van szüksége az egészséges fejlődéshez, nyugodtan egyen annyit, amennyi csak belé fér. Nem kell diétáztatni – mondta el Dr. Máthé Attila.


A világhálón mindenesetre máris éheztetésről beszélnek, és élesen kritizálják Katát, amiért az elmúlt két hétben három kritikus témában szólalt meg: hogy 24 kilót fogyott, hogy kicserélteti a mellimplantátumát és most, hogy diétáztatja a gyermekét... Ki tudja, talán Hajdúék ezzel a nagy őszinteségükkel most talán kicsit túl messzire mentek...

2011. jan. 31. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!