Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Országos influenzajárvány...

Országos influenzajárvány ellenére viszitek a babáitokat nagyobb áruházakba, bevásárlóközpontokba?

Figyelt kérdés
Nálunk sem én, sem pedig a babám nincs beoltva, csak a férjem. Nem járunk sehová szinte, így valamelyest remélem ki van védve a dolog, hogy elkapjuk. A hétvégén viszont vásárolnunk kell menni, és a babát is vinni kell magunkkal, másfél éves, most kicsit aggódom, nehogy összeszedjen valamit. Remélem nem fog!
2011. febr. 1. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem megyünk sehová vele! Ha vásárolni kell, vagy én megyek, vagy a férjem. Mi ketten be vagyunk oltva. Addig a másik vigyáz a fiamra. Vagy ha mindkettőnknek dolga van, akkor maradnak a mamák.

Nem tudja a férjed elintézni a vásárlást? Pontosan, részletesen felírod hogy mi kell és megveszi.

2011. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekunk is mennunk kell, sot a nagyobbikert minden nap megyek az oviba. Ez van. Tavaly beoltattuk magunkat, az iden nem.

Remelem nem betegszunk le, de nem lehetunk "karantenban" ezek alatt az idok alatt sem.

2011. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem visszük, mert valami bújkál benne amúgy is, nehogy még valamit elkapjon.
2011. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak apa megy vásárolni. 4 hónapos a picikénk és még szopizik. Úgy hogy én sem vagyok ezért beoltva.
2011. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
énsajnos nem tudom megoldani, hogy a kisfiam nélkül járjak vásárolni, a férjem késő estig dolgozik, sokszor hétvégén is, egyedül vagyok, segítség nincs, kaja meg kell. Én éppen ezért oltattam magamat és őt is. De ha nem kapott volna oltást akkor inkább éjszaka mennék a tescóba, amikor férjem itthon van. Semmiképp se merném magammal vinni.
2011. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NEM. mi a szüleimmel lakunk, így ha midnketten megyünk vásárolni,a felügyelet meg van oldva. csak anyósomhoz visszük őt ileltve ugye a kötelező orvosi vizsgálatokra, gy.tornára. senki nincs beoltva tőlünk. itthonra rendszeresítettünk egy kézfertőtlenítőt, INNO-SEPT a neve ha jól tudom és azzal mosunk kezet ha olyan helyen járunk ahol sokan megfordulnak.

ha mennetek kell, nincs más megoldás, hogy mindegyikőtöknek menni kell akkor igyekezzetek inkább kézben fogni őt, vagy ha bevásárló kocsira ültetitek, töröljétek le a kocsit jól előtte, sőt talán még egy vékonyka kesztyű sem lenne hülyeség rá!

2011. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, az off-ért, de ha a szülő megy vásárolni, ő elkaphatja, ha be van oltva is hordozó lehet....akkor!? Mi nem vagyunk beoltva, megyünk boltba, viszem a fertőtlenítő kendőt, letörlök mindent amihez hozzá tud érni a kocsiba. Vásárlás után kéztörlés mindenkinek, ha hazaérünk első a kézmosás. Arra vigyázok még, hogy ne álljunk hosszú sorba, ne legyünk olyan helyen, ahol sokan vannak.
2011. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!