Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sport babakocsihoz is kell...

Sport babakocsihoz is kell pelenkázótáska?

Figyelt kérdés
Lassan áttérünk a sportkocsira és nem tudom hogy ezekhez is pelenkázótáskát visztek? Vagy milyen táskát visztek sétára?
2011. febr. 1. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt. De egyénfüggő, kinek mi jön be.
2011. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha van, amit magaddal akarsz vinni séta közben, akkor tedd bele valami táskába vagy szatyorba. Azt már neked kell eldöntened, hogy melyik a jó neked. Én cserepelus, és társai nélkül el nem indulok sehova. Mi is most tértünk át a sportkocsira.

6 hós kislány anyukája.

2011. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem használtam pelenkázótáskát.

Vagy hátizsákkal közlekedek, vagy a babakocsi aljába bedobom a kis váltóneszesszert (benne egy pelus, egy kis csomag törlőkendő és egy papíralátét)

2011. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem volt pelenkázótáskám.Sajnáltam rá a pénzt,ráadásul kreatívan meg tudom oldani az igényeimet.
2011. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem meg uyganaz babkocsim majdnem 2 éve, nem kellet másodikat, harmadikat venni

van pelekázóstáskánk is ,de sétához sosem vittem, ott volt alul a nagy kosár

2011. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kell? Hát nincs olyan hogy KELL :)))) Abba pakolod a babás dolgokat amibe csak akarod, a zacsitól a táskáig, vagy a kocsi aljába, mindegy......vagy van valami baba-mama divat amiről nem tudok? :)
2011. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a pelenkázótáskát már csak akkor használom,ha hétvégén megyünk a mamákhoz és abba teszem a pelust,váltóruhát,innivalót stb.. a gyerekeknek.A fiam ovis,úgyhogy csak a kislányomnak kell leginkább vinni a váltópelust meg törlőkendőt,de ha pl. vásárolni megyünk,vagy sétálni,nem viszek ilyesmiket,az innivalót is beleteszem az én táskámba.Igaz,már két éves lesz,úgyhogy neki nem is kell olyan sokszor pelust cserélni már,mint egy kisebb babónak.Sportkocsit használunk már mi is.
2011. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!