Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent Isis elektromos mellszív...

Avent Isis elektromos mellszívó bevált nektek?

Figyelt kérdés
Tegnap vettük, de nagyon gyengén szív, még kézzel is több tejet tudok fejni, mint vele. Többször ellenőriztem, hogy jól raktam-e össze. Nem jövök rá, mi lehet a hiba. Idegesít, hogy ezzel a drága szerkezettel semmire sem megyek. Ötletek?
2009. febr. 8. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem viszonylag jó volt, de csak az elején, kb. 3 hónapig használtam, utána már nem tudtam fejni, csak szoptatni. Ha ez ugyanaz a típus, mint az enyém (Avent Isis IQ Uno) akkor az elektromos fej részen a pumpálókarral lehet állítani a szívás ütemét, erősségét. Tehát ha a kart erősebben nyomod be az indításkor, erősebben is szív. Valóban nem olyan erős azonban, mint ahogy kézi fejésnél csinálja az ember. Én csak akkor tudtam hatékonyan fejni vele, ha egy kicsit elengedtem magam, pl. éjszaka tévét néztem. Akkor másra figyeltem és egy idő után beindult a tejleadó reflex. Kézi fejésnél meg rögtön tud fejni az ember.

Szánj rá több időt (legalább félórát) és szerintem működni fog, csak más mint kézzel!

Sok sikert és jó babázást!

2009. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is gyenge volt, de kivettem a tölcsér részéből a maszírozásra való gumit és sokkal jobban szív. Próbáld meg, hátha.
2009. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a gond a tieddel, nekem nagyon bejött, nem tudtam szoptatni és 8 hónapon át volt elég tejem, pedig csak ilyennel fejtem.
2009. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!