Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel erősíthetném 2 éves...

Mivel erősíthetném 2 éves kislányom immunrendszerét?

Figyelt kérdés
Októberben kezdtük a bölcsit. Azóta szinte folyamatosan beteg. Sok mindent próbáltunk már. Folyamatosan kapja a Béres cseppet és a C-vitamint. Kapott már Broncho-waxumt is. Néhány napja kapja a Forever Kids multivitamin rágótablettát. Mit adhatnék még neki?
2011. febr. 4. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Naponta akár többször is nagy séta a friss levegön tényleg jót tesz!
2011. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Friss levegő többet ér, mint a vitaminok és a "csodaszerek".


Sosem adtam a gyerekeimnek vitaminokat és egyebeket, ellenben minden időben (hóban, fagyban, szélben, napsütésben) naponta 2*2 óra minimum a levegőn. Egyik sem beteges!

2011. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezüst kolloid vagy/és propolisz cseppek.
2011. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi is kint vagyunk a levegőn amennyit csak tudunk. Bár nálunk a 2*2 óra lehetetlen. Délután 5-kor érünk haza a bölcsiből. Egyébként meg nem hiszem, hogy ha fél órával többet töltenénk kint akkor nem kapna el ennyi betegséget. Biztos, hogy jót tesz a friss levegő, de úgy látszik nekünk ez kevés.
2011. febr. 4. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Off:nem hiszem,hogy van valaki,akinek a gyereke többet van kinn,mint az enyém,mégis állandóan beteg!Én is tanácstalan vagyok!
2011. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi még nem járunk még közösségbe (2,5 éves), de a kislányom a játszótéren mindig összeszedett valamit... Amikor 1 hónapig szinte végig lázas volt és 1 hétre kórházba is be kellett vele mennünk, úgy gondoltam el kell kezdenünk szedni valamit. A gyerekorvosunk adott egy üveg Immuno Glukan nevezetű szert (nem vitamin, hanem immunerősítő), hogy próbáljuk ki. Azóta ezt használjuk. Nem túl olcsó, de azóta nem vagyunk betegek. Egy próbát megér!
2011. febr. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!