Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor beteg a gyereked,...

Amikor beteg a gyereked, éjjel egyedül alszik vagy veled/veletek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem alszik velünk, mert nincs hozzászokva. Egyszer próbáltam mellettem altatni, amikor beteg volt, mostanában, de nagyon meglepte, felélénkült alvás helyett, úgyhogy nem jött be. Úgyhogy felkelek 2-3 óránként, és ránézek, nem lázas-e, stb. 22 hónapos kisfiú anyukája.
2011. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is igényli, hogy olyankor köztünk aludjon, meg azért én is nyugodtam vagyok, ha ott van. És persze kényelmesebb is ott törölgetni mondjuk az orrát, mint fél percenként átfutni a szobájába emiatt.
2011. febr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kislányom most volt megfázva, náthásan alig kapott levegőt. 20 percenként felsírt, mert nem tudott levegőt venni. Hiába próbáltam magam mellett altatni, karban altatni, sehogy sem volt jó neki. Ahhoz van szokva, hogy a saját ágyában a hátán aludjon. Persze így még nehezebb volt a légzés neki. Én mellette aludtam a heverőn a szobájában.
2011. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen most is beteg és 2 éjszaka is itt aludt velünk! Engem nem zavar és ő is ilyenkor nagyon anyás és mindig bújik hozzám! Nekem is jobb mert többször megnézem,hogy nem-e lázas.

Amugy is ha nem beteg akkor hajnalban át szokott jönni közénk :D

21 hónapos a kisfiam.

2011. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam, de én úgy csinálom, hogy ha beteg, én megyek a szobájába a kanapéra aludni, de nem veszem magunk közé.
2011. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!