Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány babakocsi szolgál ki...

Hány babakocsi szolgál ki nektek egy gyereket? Miért veszik sokan a legolcsóbbakat, ami ugysem bir ki egy gyereket, és ujjat kell venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekunk 2.egy rendes mely babakocsi es lesz egy esernyokocsi.

a legolcsobat vettem mert dragabbra nem futotta,az volt a lenyeg hogy legyen mibe beletennem,mivel a babakocsi mellet meg egy csomo mindent kellet beszerezni mire megszuletik igy nem fert bele egy dragabb kocsi.

2011. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem ujjat hanem újat.
2011. febr. 5. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem olcsó babakocsim volt (újonnan sem volt drága, de mi használtan vettük unokatesóméktól egy tízesért), és kiszolgált nem egy gyereket, hanem hármat és ha lesz még gyerekem, akkor őt is ki fogja szolgálni ugyanez a babakocsi.

Ja és egyébként két babakocsink van/volt, mert volt egy mózeses, amit úgy 7-8 hónapos koráig használtam illetve egy esernyő kocsi, amit használt az egyik gyerek 3 éves koráig, a másiknál még most is használatban van.

2011. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kisnita ***** válasza:
Tesómék kínaiban vettek 17 ezer Ft-ért babakocsit és két gyereket kiszolgált nekik, sőt még most sincs rossz állapotban még simán tudnák használni, pedig már 7 éves. Én használtan vettem márkásat de olcsón (6 ezer Ft-ért) simán ki tudom használni, talán még a köv. gyereknek is jó lesz ha lesz köv. gyerek. Esernyő kocsit is használtam vettem (alig használt) az is márkás és 5 ezer Ft volt.
2011. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nigra ***** válasza:
Nekünk egy éves a lány, és szégyen vagy nem, most készülünk megvenni a negyedik babakocsit. Első baba. Egyik babakocsi se volt az olcsóbb kategória, (Pierre Cardin, ABC Design) igaz az elsőt ajándékba kaptuk így lényegébe csak 3ért fizetünk, de amit most veszünk az is ABC Design. Valahogy nálunk hullanak a babakocsik:D
2011. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi egy Bergon babakocsit kaputnk, ami már két gyereket kiszolgált, de még most is olyan, mint ha új lenne, pedig a huzatot is kimostam már rajta nem egyszer. És még 1-2 gyereket szerintem simán kibírna.

Esernyőkocsit újat vettünk, de még ezt is használni fogják majd az unokatesók.

2011. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát mink is most vesszük meg a harmadikat...
2011. febr. 5. 13:11
 8/11 anonim válasza:

Szerintem sem muszáj a legdrágábbat megvenni.

Találtam egy leírást a babakocsi választásról...

:-)

Szerintem aranyos és igaz.

[link]


A nyitó oldalon rátaláltok!

2011. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andibandii ***** válasza:
Nekünk Graco quattro tour deluxe babakocsink van.Használtan vettük meg,már a kisfiam is kinőtte.Tehát 2 gyereket szolgált ki,és még mindig jó.(eltettem a másodiknak)Ezzel a babakocsival rodeóztunk a gáton,nagyon jól halad a,,terepen".:)
2011. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Használtan vettünk egy Symbaba babakocsit, az eladó 2. gyermeke kinőtte, úgyhogy ott 2 gyerek "nyúzta", 16 hónapja a fiam, de még jó lesz a tesónak is, mert semmi baja, a fékek vannak kicsit megkopva. Igazi terepjáró, nagyon szeretem, 8.000 Ft volt.
2011. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!