Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csomókban hullik a hajam.12...

Csomókban hullik a hajam.12 hete szültem. Lehet attól?

Figyelt kérdés
Múlt héten bedaueroltattam a hajamat, (szülés előtt is már 9 éve göndör voltam), és ma mikor először megmostam, csomókban hullott. Eddig is hullott szülés óta, de ez most riasztó volt. Más is tapasztalt ilyet? Nagyon megijedtem!
2009. febr. 9. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

fiam már majdnem 9 hónapos és még mindig nagyon hullik a hajam . lehet attól, de azért vmi hajerősítőt szerezz be szerintem

egyébként a neten azt olvastam, h szülés után 9 hónapig ez normális, így jön ki a szüléskori stressz és a sokk.

2009. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Akkor még nem kell vennem parókát! :-)

2009. febr. 9. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A szülés után ez természete, mert amit a szervezet eddig megtartott azt a baba születése után eldobja.

Adauervízzel viszont csak rontasz a helyzeten. Ha nincs egyéb ok csak a szülés, akkor 6-10 hónap alatt helyre kell állnia. Ha utána is hullik akkor orvos!

Előfordulhatnak kopaszfoltok is, ez a te szervezetedtől függ.

2009. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes. Nekem akkor múlt el, amikor már nem szoptattam. 5 hónapig szopizott a babucim:(
2009. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hós volt a kislányom,mikor elkezdett csomókban hullani a hajam. Most 5 hós,és már elmúlt a hajhulás-kopp-kopp-,én az elevitet szedtem rá,azt mondják a vitamin helyrehozza.:D Nekem bevált!
2009. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is rettenetesen hullott, és sörélesztő tablettát ettem, és helyrejött, bár valószínű, hogy magától is rendbe jött volna. Ezt szoptatás alatt is lehet szedni. A szülés után megváltozik a hormonháztartásunk és ilyen hatásuk is van. Ugyanis terhesség alatt általában nem hullik a kismamák haja és et ilyenkor hullik ki, sajnos elég látványosan:(
2009. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg érdemes csináltatni egy vérképet, nem-e vashiányod van. Ha szoptatsz, attól simán lehet, és akkor a Babód, sem kap elég vasat.
2009. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi semmi baj!!

De baj persze hogy baj!

Ugy értem természetes ,nekem is hullott!De már nem,ennek 5 és fél hónapja.

El fog mulni ne aggódj!!

Boldog babázást!!

2009. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látnád a kádat utánam/fekete haj/ pedig hajmosás közben igyekszem a kád szélére gyűjteni a hajam mégis olyan mintha egy döglött macska is lenne a vízben. Undorító!!!
2009. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! :-)
2009. febr. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!