Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt babátok,...

Hány hónapos volt babátok, mikor először volt beteg?

Figyelt kérdés
2 hónapos a pici lányom, eddig mi megúsztunk még minden betegséget, de nagyon félek az első komolyabb megfázástól,az első láztól.Nálatok mikor volt először beteg?Hogy viselte a babátok, és, hogy viseltétek ti, hogy először lett beteg a pici kincsetek?
2011. febr. 8. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A kisfiam 5 hónapos volt, és éppen mentünk a havi státuszra, amikor már folyt a pici orra, így nem kellett külön dokihoz menni, mert már ott felírt az orvos gyógyszert.

Láza volt, szóval meg volt fázva.

Nekem nagyon rossz volt, egy nap volt, amikor egész nap aludt, aztán 2-3 nap múlva már semmi nem látszott rajta.

Abban a pár napban velem aludt éjszaka, és sokszor cicire tettem, hogy gyógyuljon.

Ami még rossz volt, hogy éjszaka ilyenkor azért nem tudnak aludni, mert nem kapnak levegőt, így sűrűn kell nekik porszívózni.

Én is féltem, hogy mi lesz majd, ha beteg lesz, de egyszer túl kell rajta esni...

Most 10 hónapos múlt, azóta nem volt beteg.

2011. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6hónaposan volt elöszőr beteg.Orrfolyás,láz.Nagyon aggódtam,egész éjjel fognom kellett,mert ha leakartam tenni sírt.Rosszul viseltem és viselem a mai naPIG.
2011. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9 honaposan volt eloszor beteg. Fulgyulladasa volt, magas lazzal jar. Pont aznap lagziba mentunk es anyum jott at vigyazni ra. Eloszor nem gondoltam komoly dologra igy kapott lazcsillapitot es elindultunk az eskuvore. Aztan 2 ora mulva hivott anyum, hogy nem veszi el tole a cumisuveget sem es csak sir. Irany haza, lagzinak lottek. Masnap mentunk az orvoshoz es fulgyulladast allapitot meg. Kapott antibiotikumot es par nap mulva mar jobban volt. Azota csak kisebb nagyobb megfazasok voltak, de nem kellett gyogyszer. Eleinte panikoltam ha belazasodott, de mostanra mar nem ilyedek meg (17 honapos).Kap lazcsillapitot es legtobb esetben 2-3 nap alatt tulvan a megfazason. Ha meg komolyabb lenne akkor persze viszem orvoshoz.
2011. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9hónaposan,meg volt fázva. Elég jól viselte,volt láza is kapott antibiotikumot. Vagy 2napig volt nyűgös,szerencsére hamar rendbe jött.
2011. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1.lányom 2 évesen

2.lányom 1 hósan

(egyszerre voltak betegek, valaki idehozta az influenzát)

2011. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14 hósan lettek betegek,vagyis most kb. 3 hete.Hányós hasmenéses vírus,enyhe lefolyású volt az is hála az égnek.Pedig csak 4 hós korukig szoptak,mégis eddig kerülte őket a betegség.A kicsi nagyon lázas volt,gyalázatos volt őt így látni:(
2011. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2 hetes.A kórházban volt egy nagyon beteg ápoló nő akitől elkaptam a megfázást.lázasan jöttem haza.1 hétig bírta a kicsim,aztán ő is elkapta,hát tartott vagy 2 hétig,nehéz volt,megviselt,de aztán volt 8 hónap szünet.
2011. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lányom 5 hetesen elkapott egy hörghurutot a gyermekorvosnál, amikor csípőficam beutalóért álltunk sorba. Azóta is szidom. A gyerek majdnem meghalt, mert még nem forgott, és teljesen lerakódott neki, 1 hétig volt az intenzíven légzésfigyelőn. Hogy viseltem? Végigbőgtem az egészet, nem gondoltam soha, hogy ilyen érzelgős vagyok. Hülyének is néztek a nővérek, mert a kórházban voltak tényleg olyan beteg gyerekek is, akin nem is nagyon tudtak segíteni. Ahhoz képest én még örülhettem.

A 2. gyerekemmel 10 naposan kerültünk kórházba, mert kiütötte a mosópor, de nagyon durván, és a gyerekorvos nem tudta mi lehet a baja. Bent meg első ránézésre közölték velem, hogy skarlátos. Akkor is bőgtem nagyon, gondoltam, hogy nekem már ez a sorsom, hogy az újszülött gyerekeimmel a kórházba járok. Ezt egyébként simán megúszhattuk volna, mert csak kalciumot adtak neki, meg mindenféle vizsgálatokat végeztek, ami szerencsére mind negatív lett. Elhagytuk az öblítőt, meg mosódiót használunk azóta is, gyönyörű a bőre

A fiam később 8 hónaposan lett náthás, most 1 éves, és azóta semmi, szerencsére.

2011. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7 hónaposan hólyagos torokgyulladása lett, mert férjemtől elkapta a bacikat. Nagyon jól viselte, kivéve az orrszívást. Végig jó kedve volt, huncutkodott, csak az étvágya nem volt olyan, mint szokott. Láza volt három napig, Nurofent kellett neki adnom (+ Cebion, Nasivin, tengervizes oldat). Én csak azért viseltem jól az egészet, mert mondom nagyon jó kedve volt végig.
2011. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21.31-től kérdeznem, hogy milyen volt a bőre a mosóportól? Kicsi lányom 4 hós és piros apró pöttyök vannak az arcán. A gyerekorvos csak annyit mondott, hogy érzékeny a bőre. De akkor lehet hogy nálunk is a mosópor a baj? eddig nem volt panasz. Kb. 2 hete kezdődött. Köszi
2011. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!