Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babam hirtelen elkezdett...

5 hós babam hirtelen elkezdett orditani, ha a hatara teszem, nyomja ki fel a feneket, visit, mi tortenhetett?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 11:13
 1/5 Viki233 ***** válasza:
nemtom de azonnal vidd orvoshoz hátha vmi komolyabb baja van:S
2011. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak rájött, mennyivel jobb ülni, állni? Mi erre azt mondtuk mikor a fiam hasonló korú volt, hogy "fekvőbeteg". Amint le kellett feküdnie, beteg volt.
2011. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha más testhelyzetben nem üvölt, akkor szerintem is csak arról van szó, hogy nem szeretne feküdni.

Legalábbis nálunk akkor csinálja/csinálta.

2011. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az enyém is sokszor ezt csinála, pedig már 8 hós. Sztem is ink azzal van összefüggésben, h jobban tetszik neki, ha a hasán van, vagy kúszik-mászik. Sőt, a hátán fekve már felöltöztetni sem bírom, a pelenkázás is nehezen megy... amúgy esetleg még a hasa fájhat, pláne ha székrekis. De sztem nem kell túlaggódni, figyeld meg a viselkedését, ha amúgy minden megy a régi kerékvágásban, akkor nincs gond. Illetve amikor a hátán elkezd sírni, fordítsd a hasára, ha egyből vidám lesz stb, akkor vszínűnek tartom, csak ez volt a baja.
2011. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szia. hasonlo helyzetben vagyok es szinten 5hos a babam, meg neha szopizni sem akar emiatt. ilyenkor setalok vele es nezelodunk. szerintem most olyan korszakban van, hogy nezelodni szeretne.

Nem konnyu helyzet ez, remeljuk elmulik!

Minden jot Nektek is!

2011. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!