Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy vágjuk le a haját vagy sem? Sokan mondták, hogy miért nem vágatom le a kislányom haját mert a baba hajat mindig le kell vágni! De nem értem mitől sörösödne be a kis haja? (nekem sincs olyan sok)

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányom 3 éves .Sosem volt teljesen levágva a haja.Mindég csakk a végéböl vágok neki.Most majdnem derékig érö szép csillogó haja van.
2011. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

20 hónapos a kislányom.


Vastag erős hosszú haja van. S ráadásul jó sok :) már a lapockája alá ér jóval. Sosem vágtuk neki.


Sokan mondták, hogy a babahaj ki fog hullani (nagy hajjal született, kb 3-4 cm) és gyenge lesz ami megmarad. Hát nem olyan szép és erős neki hogy csak na!


Ha nem akarod nem vágatod le neki. Mindig vannak okosok, ilyen olyan érvekkel. De aztán ha mégis levágod neki és megbánod akkor csak magadat okolhatod.

2011. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagy hajjal született, de most 2 évesen nagyon gyenge, vékonyszálú haja van, alig lehet begumizni, mert kicsúszik neki. Egyébként én is csak elől vágtam neki, meg kicsit hátul is, hogy összeérjen az oldalával. Nem akarom rövidre vágatni, ne legyen fiús, majd ha nagyobb lesz, és nem tetszik, akkor esetleg egy nyakig érő frizurát kipróbálunk. Szerintem sem a vágástól sűrűsödik.
2011. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan fiam van, de mi sem vágjuk a haját, csak elől, hogy a szemébe ne lógjon. Neki is már "hosszú", de nekem tetszik, hogy már kezd hátul göndörödni neki. Majd talán ha nyár lesz levágjuk, ha zavarná, hogy a nyakába lóg, de addig semmiképpen sem. Szerintem sem attól sűrűsödik, hogy vágjuk.
2011. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nálunk segített.igaz fiam van sok hajjal született de nagyon vékonyszálú volt.7 hónaposan géppel lenyírtuk azóta még vagy 3x.Most 19 hós és jó erős haja van.Unoknövéréne is tanácsoltuk hogy egyszer legaláb vágja le neki "rövidre)nagy nehezen belementés gyönyörű haja van most.2,5 éves.Lehet nincs összefüggés a vágással de nekünk ha mondhatom így bejött.Minél nagyobb a kislány annál nehezebben válik meg a szülő a hosszú hajacskától.
2011. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még jó,hogy ki nem jön 2-3 éves korú lányoknak vágjuk le töben a haját és akkor erös vastagabb szálú lesz a haja.....

A lányomé ugyan olyan vékonyszálú mint az enyém...Igaz sosem vágtuk le neki.......

2011. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!