Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A BCG oltás helye mikor...

A BCG oltás helye mikor kezdett el kijönni, meddig púposodik és mikor fakad ki? Hogyan kezeljem? 12 hetes a babám.

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam vele semmit, nem volt csúnya. Sőt, még az sem rémlik, hogy kifakadt volna.
2011. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk kb ilyenkor kezdett kipúposdni,aztán be is lilult kicsit.Azóta nem fakadt ki.Az talán baj?
2011. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és 4 hónaposak múltunk.
2011. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk most kezdett el nagyon kiugrani...4 hónapos volt tegnap!
2011. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. ennyi idősen már nekünk is látszott, hogy megeredt. Kifakadni a fiamnak sem fakadt ki. A doki azt mondta, ha mégis, akkor alkoholos fültisztítóval kell körülötte letörölni, de magához az oltáshoz ne nyúljunk. És fürdetésnél is ajánlatos kikerülni és nem sokáig áztatni ilyenkor a babát. Valamint hogy ilyenkor ne a legújabb badyt adjad rá, mert ha gennyedzik, akkor ugye csúnya lesz a ruha. Arra figyelj, hogy ne ragadjon bele, viszont leragasztani sem érdemes, mert akkor nehezebben tisztul ki.
2011. febr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak púposodik,ma kicsit fehéres a közepe.Azért gondolom,h kifakadhat,mert én 18 évesn úgy jártam.Köszi a válaszokat.
2011. febr. 13. 21:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál,azt mondta semmi teendő vele ,majd kifakad magától,a badyja felissza és kész.
2011. febr. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!