Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselte 6 hó körüli...

Hogy viselte 6 hó körüli babátok, mikor beteg volt? Nátha, köhögés, sípolás.

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont most vagyunk benne. Éjjel majdnem 39 fokos láza volt, köhög, náthás, hörög. Kicsit nyűgösebb, mint szokott.
2011. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor nekünk volt ilyen (két hónapja, láz nélkül) akkor az alvás ment nagyon nehezen az orra miatt és minimálisan de kevesebbet evett. Ezért nyűgösebb volt, de semmi más nem jelentkezett.
2011. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyűgösebb volt,többször vettem fel, hogy megszeretgessem!

Az esti elalvás előtt orrcseppet adtam neki,és tudott aludni!

Napközben sokszor adtam neki cukormentes teát!

1 hétig volt benne...szerencsére most már minden ok!

2011. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert most megyünk ki belőle, és szereintem rosszul viselte. Nagyon nyűgös volt, attól is keservesen sírt néha hogy köhögött párat, néha nem tudtam felvegyem, az orrát szívjam, a gyógyszerét próbáljam belediktálni, csak sírt, inkább zokogott, amitől meg összehányta magát. Nekem szörnyű volt megélnem. Első baba, első betegség... Pedig láza nem is volt, evett is, igaz kevesebbet, de azért evett. Kíváncsi vagyok csak ő ilyen extra nyűgös, vagy más baba is ilyen rosszul viseli.
2011. febr. 15. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!