Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7,5 hónaposan 76...

Kisfiam 7,5 hónaposan 76 centi. Érdemes 80-as ruhákat vásárolnom még erre a néhány téli-tavaszi hónapra?

Figyelt kérdés
A legtöbb 74-es ruha már bokacsörgető, de teljesen összezavar, hogy a 80-as ruhák többségébe 18 hónapos kor van beleírva.
2011. febr. 14. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én már a 86-os méretet venném. De én már amikor ekkora volt a lányom csak úgy vásároltam, hogy lemértem : a karhosszt válltól-nyaktól, a belső lábhosszt stb... Így könnyebb volt.
2011. febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, az én babám 4 hónapos lesz szerdán, és most hordja a 80 ruhákat! Ne azt nézd hogy mire mivan irva, mert pl. a tescos ruhák, az F&F termékekben is ugy van irva, h. pl a 12-18 hónaposravaló, és ez jo most rá! Sztem nézd meg hogy jo -e rá, és kész, engem is zavart eleinte, de hiába viszonyítom a méret szerint, ha a babám nagyobb!
2011. febr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 14. 07:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz neki 80-asból melegebb holmit, mert tavasszal is feladod rá. Kabátból már csak vékonyabb átmenetit, overál már nem nagyon kell, de hosszú nadrág, pulcsi még kell és jó ha nincs kint a dereka, bokája, stb.
2011. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Veheted nyugodtan!

Sokszor mèg Húsvètkor is hó van, na meg nyàron is vannak hűvösebb napok, meg este mikor kell a hosszú nadràg, hosszú újjú felső, kardigán pulcsi! Na meg felsőből sosem elèg, leeszi leissza magát!

2011. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de akinek ilyen nagy babája van, megírná, hogy hány cm és hány kg pontosan?
2011. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8 hós babám 10kg és 80 cm.86-os ruhát veszek neki.
2011. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Az én kisfiam 8,58 kg, tehát nem duci csak hosszú.
2011. febr. 16. 06:06
 9/9 anonim ***** válasza:
én irtam hogy nagy méret kell, szóval a babám 4 hóssan 8 kiló 60 deka, és majdnem 70cm. miért baj az ha nagy a baba? mi is magassak vagyunk, hja és tápszeres, lehet azért nagyobb!
2011. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!