Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta gyereketek van, mindent...

Amióta gyereketek van, mindent meg tudtok venni magatoknak amit előtte is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem. Se pénzem nem jut annyi, se időm és őszintén kedvem se sok van magamnak shoppingolni. Múltkor is elmentem és végül a babának vettem akkor is ezt azt pedig magamnak indultam gatyáért.:)

De nem bánom, régen szerintem kicsit túlzásba vittem a vásárlást (bizsuk, cipők, ruhák stb.)

2011. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem se időm, s pénzem! Ha vásárolok, akkor szinte csak a babámnak! Bár régen elég sűrűn jártam shoppingolni, tele van a szekrényem ruhával, így nem nagy gond, hogy most nem jutok el vásárolni magamnak.
2011. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem. Vehetnek, de most, amig itthon vagyok jok a regi ruhaim is. Amugy regen sem voltam vasarolgatos tipus. Mivel nincs segitsegem, mindenhova cipelni kell a gyerekeket magunkkal, igy meg nem is szeretek vasarolni. De a fontossagi sorrend is megvaltozott. Eloszor mindig azt nezem, nekik mit kell venni.
2011. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tehetjük meg,de mégis elindulunk h nézzek vmit magamnak, akkor tutira találok , vagyis addig nézelődök,mig nem találok valami szépet a babámnak, és inkább azt veszem meg:)
2011. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg tudnék, ha mennék. De nem nagy kedvem van a zsúfolt üzletkozpontokat járni nadrágért, felsőért, cipőért, pedig már mindegyikből fogyóban vagyok, vagyis unom az 5 éves darabokat. Nem voltam sosem az a minden héten veszek egy ruhát típus, de mióta a párommal vagyok, azóta meg főleg nem. Ő nem szeret nézelődni, és ha van időm nézelődni kicsit (mert ő addig vásárolja a nagybevásárlást) akkor is inkább játékokat és gyerekruhákat nézegetek. Barátnőmmel is mehetnék shoppingolni, sőt anyukámmal is, de egyszerűen nincs rá ingerenciám... idegesít a sok ember. 2 év után először a minap jártam a westendben.... hát olyan érzésem volt, mint akit kinéznek onnan az emberek... persze akkor is csak játékboltban voltunk bent....

Egyébként műszaki cikkeket ha kell megvesszük, dm-ben vásárolgatok, bár most már nem áll itthon garmadával a testápoló, tusfürdő, kence-fice... mindig csak egy, és ha elfogy, jön a következő.

2011. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Másra kell a pénz. Meg otthon jó a macinaci is, nem kell full smink, és ékszerekre sincs szükség. Ha véletlenül megyünk valahova (szökőévben egyszer), akkor a régi dolgaim közül választok.
2011. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jázmin anyucija ***** válasza:
Nagyon ritkán. Rengeteg ruhám van, kellettek a munkahelyemre is, itthoniak is vannak bőven, szóval ha vásárolok, akkor szinte csak a gyerkőcöknek.
2011. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanúgy megveszek magamnak mindent, amit a lányom előtt. Szerencsére megtehetem.

És úgy látom, hogy örökölte tőlem a vásárlási szeretetét :]

2011. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, bár egyre több dolgot rendelek interneten, mert vidéken élünk és Apa sokat dolgozik, kell neki az autó, nehéz összeszervezni a kiruccanást.
2011. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!