Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyereketek eljátsz...

Másfél éves gyereketek eljátszik más gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Volt ma itt a kolléganőm a kisfiával(4 hónappal fiatalabb a kislányomnál)egyszerűen félt tőle:(,amikor kicsit messzebb voltak egymástól úgy elvolt,de ha közeledett felé ugrott egyből hozzám.Játékaihoz is alig nyúlt,de a kisfiú játszott velük.Lehet féltette a játékait?Vagy egyszerűen félt tőle?

Annyira bántott!Mitől lehet ilyen?


A múlthéten mi voltunk náluk,akkor pedig nagyon jól eljátszottak,még meg is simogatta!

Hasonló tapasztalat?

Kérlek segítsetek!

Köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 17. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
17 hónapos lesz a kisfiam, és én még úgy veszem észre, hogy csak más gyerekek mellett játszik, és nem velük. Tehát elvannak együtt, ide-oda rakosgatják adogatják egymásnak a játékokat, de konkrétan nem egymással játszanak. Olyan, mintha csak megtűrnék maguk mellett a másikat. Nyugi, mindenki azt mondja nekem, hogy majd csak 2 éves kor körül fognak elkezdeni együtt, egymással játszani.
2011. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is másfél éves a lányom. Nagyobb tesói vannak, velük és más nagyobb gyerekekkel szívesen játszik. Adogatja a játékokat, utánozza a grimaszokat, birkózik, együtt "ülnek" a bébitaxin. De a korosztályától fél, mert ritkán van velük kapcsolata. A tejtestvérei ikrek. Mivel Ők egymás mellett ehhez vannak szokva, gond nélkül közelednek hozzá, próbálnak vele játszani, puszit, simit adni. Ő meg menekül előlük. Nem kell erőltetni, majd kialakul ez is, mint minden más a babák körül.
2011. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én 15 hónapos kisfiam is a bártabb kategóriába tartozik. Nagyon barátkozós, legyen az nála kisebb vagy akár nagyobb gyerek. Próbál játszani a nagyobbakkal is, és persze ellesni tőlük mindent. Igaz, neki van 3 2-3 év körüli unokatesója is, akikkel gyakran találkozunk, de nem fél az idegen gyerekektől sem.
2011. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!