Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom már 3 napja nem...

Kislányom már 3 napja nem kérte a cumit akikor kérte akkor pedig azt mondtam neki, hogy kidobtuk? De nagyon jól alszik nélküle délután is és este is már lassan 2,5 éves lesz.

Figyelt kérdés
Ezek után már nem is fogja kérni, mik a tapasztalatok?
2011. febr. 18. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Még egy darabig biztosan emlegetni fogja, amikor eszébe jut, de egy idő után elfelejti.
2011. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jön egy roham megint, hogy kell neki, ha történik valami szokatlan, vagy betegség, stb. De most már ne add oda, ha eddig kitartott.
2011. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor dobd is ki! És így nem esel kísértésbe, hogy később visszaad! És a gyerek sem találja meg véletlenül... Sajnos én így jártam. Volt egy kis hiszti, de végülis megbeszéltük, hogy eddig is megvolt nélküle és így leszokott.
2011. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!