Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van olyan babakocsija...

Kinek van olyan babakocsija ami hátul fújós kerekű és rugós tehát jó a rugózása?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire vagy kicáncsi?Nekem mind a négy kerék felfújható!
2011. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz a terep nálunk, most várom a babát de már barátnők babakocsijait megtologattam és összevissza ráz mindegyik.

Pedig nagy a kerekük (hátul) az egyik egy Baby Point v4 (vagy v3?) a másik egy mind a 4 fix kerekű Raf Pol, a harmadik meg egy Peg perego hát katasztrófa mindhárom ide. Én nem akarom agyonra rázni majd a babát ahogy tolom a göröngyökön úgy éreztem szinte mintha szét akarnának esni a kocsik. A Raf Pol mondjuk nem, de azzal meg lehetetlen kanyarodni.

2011. febr. 18. 16:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Ba csak a lényeget nem írtam le, szóval arra jutottunk hogy lehet hogy fújós kerék kellene ide, vagy vmi rugózás féle a hátsó kerekekhez legalább, vagy ilyen kocsi nincs is? :(
2011. febr. 18. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Espiro vector air kocsink van, a hátsó kereke fújható, az elsőnél van rugó. De hidd el nem rázza szét a gyereket, sőt.Erre szoktam én mondani, keresni fogog még a rázós részt, az én kislányom amikor kicsi volt, sokszor csak akkor nyugodott meg ha a jó rázós járdán toltam.Olyan kocsit ne vegyél aminek mind a négy kereke fix.
2011. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bébé confort high trek.Három nagy felfújható kereke van, az első bolygósítható. Nálunk is földút van, de könnyű vele, én szeretem.:)
2011. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem DorJan Danny Sport kocsim van. Mind a 4 fújható,az elsők bolygósíthatók. A rugózása annyira jó,h a másodikra úgy jövök fel,h a hátsó kerekekre támasztom a kocsit és lépcsőnként "ugráltatom" föl,de fel sem ébred rá a lányom :-)
2011. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú nagyon köszönömn,most legalább van vmi elképzelésem, melyikeket is próbáljam ki!
2011. febr. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!