Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyomogat ennyit az...

Miért nyomogat ennyit az 1hónapos babám?

Figyelt kérdés
Kaki van rendesen de sokszor arra kel hogy nyomogat.Mintha nem jönne a kaki.Hogyan tudnék neki segíteni?Szegényem aludna de így nem tud.Előre is köszi a válaszokat!
2011. febr. 20. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nem a gázok piszkálják? nálunk pukiznia kellett és azzal szenvedett úgy mintha kaki lenne
2011. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lázmérőnek avval a kis fémes részével ingereld neki a végbelénél.
2011. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kislányom is nyomogatott, nyekegettnyökögött sokat. Ugyanígy éjjel erre kelt fel ő is, én is, de aztán visszaaludt. Egész sokáig csinálta, sokszor a szeme is csukva volt, amikor átmentem megnézni. Pedig pukizott rendesen, kapta az Infacolt, mégis éjszakákon át hallottuk. Aztán egyszer csak megszünt, kb 1,5-2hónapos lehetett :)
2011. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elöször is köszi a válaszokat.Mint írtam kaki van rendesen meg puki is.Ezért nemértem miért nyomogat ennyit.De sír is ha sokáig csinálja.
2011. febr. 20. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Utlsó vagyok. Mi sem értettük, ez sok babánál van, azt mondják. Majd elmúlik. Ha sírt, megringattam, megnyugodott és aludt. Így ment pár hétig. Tényleg volt, hogy egy órán át is nyomogatott, nem tudtunk mit csinálni, csak kicsit tornáztatni meg szeretgetni. Majd meglátod, egyszer csak abbahagyja.
2011. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!