Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljátok, hogy átaluss...

Hogy csináljátok, hogy átalussza a babátok az egész éjszakát?

Figyelt kérdés
3 hónapos a fiam és 1-szer nagy ritkán 2-szer kel éjszaka.Nagyon kiváncsi lennék, hogy tudnám én is rávezetni arra, hogy átaludja az éjszakát.Ahogy olvastam a tápszerrel etetett babáknál gyakoribb mivel a tápszer nehezebben emésztődik.Mi anyatejesek vagyunk és szeretnék tanácsot kérni mit kellene tennem.
2011. febr. 20. 21:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Semmit nem KELL tenned. Majd ha megérik rá, akkor át fogja aludni az éjszakát.
2011. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

ÉN kisfiam is anyatejes, és még a mai napig felkel hajnal 4 kor, de hogy megszokás, vagy éhes, hát nem tudom, szerintem akkor fogja elhagyni ha már nem cicizik.

A tápszeres babák hamarabb átalusszák az éjszakát, én is úgy olvastam.

9 hónapos a fiam.

2011. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%

Ha felébred,ne adj neki szopit,legfeljebb,ha nem akar aludni,egy kevés teát. Néhány nap után megszokja,hogy éjjel aludni kell. Persze csak akkor,ha este eleget szopizik.

Nem fog magától leszokni az éjjeli evésről,ezt csak mostanában hiszik az anyukák.

2011. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Milyen teát javasolsz kedves utolsó?
2011. febr. 20. 21:27
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Semmit sem kell tenned. Legyél türelmes, majd ha megérik rá átalussza, ezt nem lehet eröltetni vagy kikényszeríteni. Örülnöd kellene, hogy 3 hónaposan 1-szer ébred, ilyenkor én még zombi voltam a 3 óránkénti keléstől. 10 hónapos kora óta alussza át a fiam az éjszakát, pedig tápszeres. Barátnőm lánya pedig 2 hetes korától átaludta az éjszakát és anyatejes.

Minden gyerek más.

2011. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Pont ma gondoltam erre én is és vettem filteres csipkebogyóteát az jó lesz?1 filtert áztattam kb 4 órán keresztül vízben.
2011. febr. 20. 21:28
 7/23 anonim ***** válasza:

semmit, majd eljön az idő....

nálunk 10 hósan volt az első átalvás

2011. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Én az "álometetés" módszeren felbuzdulva megszoptattam 2x a kisfiamat este, egyszer fürdés előtt, egyszer pedig utána. És aludt fél 9-től reggel fél6-6-ig eleinte, aztán tovább. De ehhez az kellett, hogy volt benne hajlandóság, jó alvó volt a saját ágyában, és tényleg csak 1x ébredt enni éjjel kb 7 hetes korától.

Az álometetés meg azt mondja, hogy mondjuk este fél 9-kor lefekteted, akkor még az ébredése előtt mondjuk 11-kor, amikor te mész aludni, akkor suttyomban még egyszer álmában szoptasd meg a babát. Mert akkor csak picit ébred meg, viszont reflexből szopni fog. Én ezt nem próbáltam.

2011. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hónapos a kislányom, de még mindig kétszer kel éjszaka. Csak anyatejes.

OFF: ezt az álmában benyomom a cicit a szájába módszert kipróbálom. :)

2011. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

3honaposnak csak azert adni teat hogy aludjon ejszaka....

Inkabb etesd meg szepen,majd atalussza az ejszakat amikor megerik ra

(nehogy azt hidd hogy akinek ilyen idosen atalussza az ejszakat a babaja az az anyuka erdeme...hulyeseg..szerencses es kesz.)

2011. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!