Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van az hogyha egy...

Miert van az hogyha egy anyuka azt mondja 30alatt szeretne szulni, surgeti az ido, rogton jon ra a valasz hogy van meg idod nem vagy lekesve, van meg 5-8eves?

Figyelt kérdés
Feltelezem hogy megvan az oka hogy miert gondolja igy.
2011. febr. 24. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Többféle gondolkodásmód létezik. Az általad említett válaszadók abban hisznek, hogy éld ki magad alaposan, teremts meg mindent, aztán jöhet a baba. Az ilyen kérdésekre Ők válaszolnak többségében.

A másik csoport inkább hamar szeretne szülni, mert így még aránylag fiatalon újra szabad lehet.

És van a 3. csoport, én is idetartozom, akik fiatalon is szülnek, aztán amikor a gyerekek már nagyobbacskák, újra belevágnak, mert hiányzik nekik a babázás.

Mindhárom csoport elképzelései korrektek, az első csak annyiban szenved hátrányt, ha újra rájön a babázhatnék, már tényleg kicsúszik az időből.

2011. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem azért, mert sokan úgy gondolják nincs azzal probléma ,ha 35-40 évesen szülnek, pedig komoly, egészségügyi problémák adódhatnak,nem tágul már elég jól a medence sem.A másik, hogy ha vki nem áll jól anyagilag,de nagyon szeretne babát, és lássuk be a mai világban ebben az országban, kevés embernek lesz 30 évesen saját háza kocsija(hitel nélkül) nagyon jól fizető állása, és persze, hogy nem akarják, hogy kicsússzanak az időből, ráadásul, ha több gyereket szeretne, akkor is érdemesebb hamarabb. Nem ítélkezem, de nekem az a véleményem, hogy 20-32 év között a legideálisabb a gyerek vállalás, persze, hogy milyenek hozzá a körülmények attól is függ.Ezen az oldalon nagyon keményen lehurrogják a fiatal kismamákat, és azokat akiknek nincs sok pénzük mégis babát, babákat vállalnak, mert sajnos az emberek azt gondolják, hogy mindent jobban tudnak a másiknál. egy 31 hetes fiatal kismama
2011. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert van még ideje.

Én az elsőt 28 évesen szültem 8becsúszott), másodikat 37.

30 felett sokkal jobban vagyok érett az anyaságra mint alatt.

De ez gonodlkodás kérdése, van oylan kormbeli (39 vagyok) aki olyan, minth az nagyanyám lenne:-((((

És kinézetre is sajnos.

2011. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

másodiknak

Én nem hurrogom le fiatal kismamákat

Mi majdnem 20 éve vagyunk együtt párommal (ő 18 én 19 voltam), 15 éve élünk saját örörkölt, felújításra szoruló hitelmentes házban, volt/van autónk.

De egyáltalán nem éreztem úgy, hogy azért mert minden magvan, nekem szülnöm kell.

Nem voltam rá agyilag érett.

A fiam is csak azért született 28 éves koromban, mert mint írtam becsúszott és ha már jött akkor úgy voltunk vele, hogy jönni akart.

Nem mindenki érzi késznek magát arra, hogy huszon 1-2 évesen anya legyen és ezt afiatl kismamáknak is ugyanúgy el kellen fogadni azoktól, akik állítólag lehurrogják őket.


A második ygrekem 27 éves koromban születtet és sokkal jobb most anyának lenni, mint volt 28 évesen.

Lehet agyilag most tartok azon a szintem, mint akkor kellet volna, ez van

2011. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert inkább szüljön 35 évesen megalapozott háttérrel, mint 30 évesen a nagy semmire.

Persze ha valakinek megadatik, hogy 20 éves korára rendben van az élete anyagilag is, akkor hajrá, szépek a fiatal anyukák! De azért lássuk be, nem ez az általános. Hanem az, hogy a "szívükre hallgatnak", utána meg félpercenként jönnek a kérdések a Gyakorin, hogy "kaptatok már családi pótlékot?".

2011. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39 vagyok 4 gyerekkel. Saját házunk, munkánk volt már akkor is, amikor a gyerekek születtek. Ettől függetlenül én is várni szoktam a családit, sőt néha nagyon várom. Bocs az off-ért.
2011. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
biztos nem fogom írogatni, megkaptam-e a pénzt..nem mindenki ilyen de én eddig szinte csak ilyennel találkoztam az oldalon,sztem ember függő a dolog, az én szememben minden anyuka egyenrangú, a kor nem lényeg, és mindenki úgy él ahogy akar, és azt csinál amit akar, csak leírtam hogy nem szeretem, hogy folyton ítélkeznek( második voltam)
2011. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha valaki tudatosan dont ugy hogy 30alatt szeretne megszulni gyeremeket azt egyaltalan nem erdekli hogy van ideje(legfokepp a probalkozokra ertem,aki probalkozik de nem jon neki ossze).

ilyen esetben nem vigsz az hogy van meg idod.

Sot szamomra bosszanto volt ha azzal akartak vigasztalni hogy van meg boven idom hisz meg csak 25-26-27eves vagyok.

nekem a 30 olyan hatar mint valakinek a 40.

2011. febr. 24. 12:24
 9/9 anonim ***** válasza:
nálam a 35 a határ, akkortól nő meg egy csomó genetikai rendellenesség kockázata, bár én 40-ig még simán szülnék ha esetleg becsúszna. Az első babámat 30 évesen szültem, most jön a második 32 vagyok.
2011. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!