Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BOLDOG BABA c. könyv megvan...

BOLDOG BABA c. könyv megvan valakinek? Tényleg tudta azokat csinálni a babátok, amiket leírnak benne?

Figyelt kérdés

Pl. 9. hónapban "forma és szín szerint rendezi a kisebb játékokat."

"Integet a kezével, ha valaki integet neki".


8 hós lett a babám, szóval elvileg ebben a hónapban "kellene" ilyeneket csinálnia, de azért vannak a könyvben túlzások, nem?

Tudom, minden baba más, de a tietek miket csinált 7-8 hós korában?


2011. febr. 24. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

10 hónapos a fiam, de nem csinál még most se ilyeneket. Sőt nem is érdeklik az ilyenek, csak a rombolás.

Mászás, fal mellett, szekrény mellett a járkálás, pakolás le, na ezek érdeklik. 7-8 hónaposan a mászás érdekelte leginkább:)

2011. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem az Anya taníts engem van meg, abban az van, hogy a szineket már fél évesen tudnia kéne....

A kisfiam másfél éves, és mostanában kezdtem el vele különválogatni a kockákat színek szerint, mostanáig semmi értelme nem volt ugyanis

A pápát olyan 10-11 hónaposan csinálta először, de nem mindig, csak ha olyan kedve volt.

2011. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ja és 7-8 hónaposan egyetlen dolog érdekelte, a mászás
2011. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!