Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálást őszilével...

Hozzátáplálást őszilével kezdtem! Lehet keki színű (katonai szín, sötétzöld és sötétbarna keveréke) a pici széklete az őszilétől?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk mikor zöldes volt a széklete a babámnak, azt mondta a doki hogy túletettem (sokat evett ) és emiatt!Meg a tápszeres babáknak ált. ilyen a széklete! Nem hiszem hogy ez az őszilé miatt volt! Szerintem próbáld meg az almalevet inkább, vagy reszelt almát!Utána banánt, és később a barackot!
2011. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is őszilével kezdtem, de nem lett tőle zöld a széklete. Igaz,hogy volt neki is egy darabig zöld kakija,de akkor még csak anyatejes volt a fiam,erre a háziorvosunk annyit mondott,hogy túletetem.
2011. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tápszeres a pici, cumisüvegből, és mindig ugyanannyit eszik, mint eddig, és eddig nem volt zöldes a széklete, csak amióta őszi levet adok neki! Mivel mindig tudom, mennyit eszik, és nem emeltem az adagját, ezért túletetésről szó sem lehet!!!
2011. febr. 26. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!