Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a Brendonban kapható...

Milyenek a Brendonban kapható Retrus babakocsik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Mi nem a brendonba vettük, de Retrus Ruby márkájú van. Én megvagyok vele elégedve és babám is szereti, minden nap használjuk, 16 hós a fiam és a babakocsival eddig semmi probléma nem volt, pedig majdnem minden nap használjuk. Ha emelgetned kell akkor viszont nehéz szerintem, mi vidéken lakunk kertes házba nekem jó hogy nagy a kereke és nem kell emelgetnem. A bevásárlókosara akár 10kilót is elbír. Szép maradt a babakocsi akkor is mikor lemostam moószeres vízzel, nem maradt foltos:)

nekem bejött

2009. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Falura kiváló a nagy kerekei miatt, nagyon stramm kocsi, imádjuk!
2009. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én összességében elégedett vagyok vele. elég nagy, stabil téli kocsit vettünk, az egyetlen baj vele, hogy összecsukni és szállítani kicsire a mienket csak ugy lehet, ha a kerekeit kipattintjuk. nem nehéz, csak macerás. viszont mindenféle cumó elfér a babakocsiban, van a mienkhez táska, esővédő, meg ilyenek, ami kellhet!
2009. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekünk is az van,és imádom.A kocsiba befér simán összecsukva,pedig nem nagy a csomagtartónk.Szerintem praktikus és nem is drága!
2009. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
nevébe is benne van retró , autóba be ki nehéz vele széles is és szerintem otromba és nem is olcsó
2009. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettünk , de gyorsan túl is adtunk rajta.

Azért nem felelt meg nekünk , mert én nem voltam elég erős az összecsukás szétnyitás autóba berakás kivevéshez.

Csak akkor vegyél ha nem fogjátok sokat autóban hordozni , vagy ha nagy autótok van amibe könnyen berakod.

Ja és szinte mindegyik amit az üzletben kipróbáltunk húz egyik oldalra.

2009. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!