Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érem el a gyermekorvost!...

Nem érem el a gyermekorvost! Addig is elolvasnátok?

Figyelt kérdés
Pénteken és szombaton lázas volt a kisfiam.Nem egyfolytában,hanem pénteken 2x,szombaton pedig 1x.A legmagasabb érték 38.8 volt.Most végre kidugta "az orrát" az egyik foga (a kettő közül),amit már hónapok óta vártunk.(Folyton megduzzadt az ínye,mintha jött volna a foga,nyáladzott is nagyon a kicsi és fájt/viszketett neki.)Szóval TALÁN (???) ennek is betudható a láz és a rossz közérzet.De a kisfiam hetek óta folyton álmos.Ez normális?Ha meglátja a takaróját,egyből ráfekszik,bekapja az ujját (mindig ez az alvási rituálé) és úgy marad egy kicsit,aztán megy vissza játszani...Lehet,hogy csak ez a téli végi nyavaja van rajta,ami engem is megvisel,olyan fáradtság-hullámok törnek rám,hogy néha bármilyen helyzetben képes lennék elaludni.Szerintetek?Kezdek aggódni...
2011. febr. 28. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos választ nem tudok neked adni, de ha a gyerekorvossal nem tudsz beszélni, hívd fel a védőnődet, hátha ő tud tanácsot adni!
2011. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 16 hónapos fiam is ezt csinálja. Ha elfárad, megkeresi a peluját, cumiját, felkéretőzik az ölembe, pihen egy kicsit, pár percet, aztán megy vissza játszani. 1-2 hónapja csinálja ezt. Én nem aggódok, folyton fut, mozgásban van, én is elfáradnék a helyében:) Meg ez a fránya tél is...alig várom a tavaszt:)

2011. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős a babád, de ha jól emlékszem 1 éves kortól már szerepetjátszanak, kedvtelésből, ha meglátja a párnát, a fiam is lefekszik, bát nálunk nem ez a rituálé
2011. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!