Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire biztonságosak a...

Mennyire biztonságosak a 9-25kg gyerekülések?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy a lányom másfél éves,12.5 kiló.Van egy 0-18-as ülésünk,aminek viszont olyan béna a pántja,hogy folyton lecsúszik a válláról (nem én kötöm be rosszul,hanem olyan alacsonyról indulnak a vállpántok hátul,hogy hiába húzom meg,egyszerűen lefordul a válláról a könyökéig és kiveszi a kezét).Ezért szeretnék neki venni egy másikat.Céálszerűnek gondoltam a 9-25-öst,de azoknak meg "csak" egy karfa szerűség van a csípője körül,nekem meg nem tűnik biztonságosnak.Nagyon tetszene a maxi cosi priori pl,de az meg ugye 18kilóig van és félek hogy hamar kinövi.Arról nem is beszélve,hogy a 25kilóig lévő ülések nem dönthetőek.Ti mit használtok ekkora gyereketekre?
2011. febr. 28. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de honnan veszed, hogy nem dönthetőek???? Nekünk 9-25-ös Top rider ülésünk van, és totál dönthető, több fokozatban. Mi 9 hónapos korától ezt használjuk. Ilyen: [link]
2011. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Egy mozdulattal dönthető. Oldalirányba egyáltalán nem mozog benne a gyerek. A pántok meg 3 pozicíóban állíthatók.

Nekünk 2008as széria van belőle, a 3,5 éves lányomnak is kényelmes volt még, de mostmár a kistesó használja, ő 15 hónapos.

Nekünk is fontos szempont volt, hogy dönthető legyen.

2011. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor én jártam rossz helyeken,de sosem volt dönhető 9-25-ös.Örülök,hogy létezik,köszi mindenkinek.Ha van még valakinek esetleg tapasztalata,azt szívesen fogadom.
2011. febr. 28. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!