Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A halántékcsont fül feletti...

A halántékcsont fül feletti kidomborodása normális 7 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Semmi eltérést nem tapasztalok, csak hogy eléggé nagy "pukli" van mindkét füle fölött (nem mögötte), csontos rész, ahogy néztem ez a halántékcsont része a koponyának. Korábban is figyeltem már (hónapok óta így fejlődik), kérdeztem is a gyerekorvostól, azt mondta mindenki koponyája ilyen, csak mivel ő kopasz, ezért veszem ennyire észre, de nekem olyan fura! Tényleg normális hogy kidomborodik ez a csont?
2011. márc. 1. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem a homlok melletti részre gondolok, mert az neki is beesik, hanem csak a fülei fölött közvetlenül.
2011. márc. 1. 21:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen :) normális, ugyanezen aggódtam 3 éve :)
2011. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom pont 7 hónapos. Végighúztam az előbb ott a kezemet, ahol mondod, és egy pici dombot érzek, még elég kevés haja van, de nem látszik feltűnően. Tapintásra érzem csak. Minden koponya más, a te babádé olyan.
2011. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

1-nek, és tényleg nem is lett semmi gond? Tényleg így kidomborodott számodra látványosan?

2-nak nálunk látszik, de annyira nem látványos, hogyha vki látja észrevegye, azt szokták mondani, hogy milyen szép kis buksija van. De én ugye többet látom és sokkal jobban figyelek mindenre, ezért nekem eléggé feltűnik.

2011. márc. 1. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett végül? Ugyanebben vagyunk :)
2019. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mit mondtak a "puklikra". A kislányomnak is így van és eléggé megijeszt. Egy neurológusnak mutattam, ő azt mondta nincs vele baj, de olyan felületesen nézte így utólag visszagondolva.
2021. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!