Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a borostyánlánc? Kisfiam...

Jó a borostyánlánc? Kisfiam asztmás 18 hónapos esetleg neki is jó lenne? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
Csak most hallottam róla, hogy gyártanak ilyeneket babáknak és állítólag fájdalom csillapító hatásuk van. Mire jó még?
2011. márc. 4. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmire. Csak divat,és elhiszik,hogy használ. Külföldön sok helyen tilos forgalmazni.
2011. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Erröl már több kérdés volt, sok babonás anya esküszik rá, de ettöl függetlenül más sok gyerek megfulladt miatta - és ahogy az elsö irta, sok helyen éppen emiatt be is van tiltva.

Használni ugyan nem tud (mivel csak megkövesedett fenyögyanta), viszont erösen allergén. A nyakra tett lánc meg minden esetben életveszélyes, felelöségteljes anya nem vezsélyezteti ilyennel a gyerekét.

2011. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ekcemas lett tole a babam nyaka
2011. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Háááát, hogy ettől-e vagy sem, de az én kislányom minden nyűg nélkül viselte a fogzást. A rengeteg nyál volt csak a tünete, hogy jönnek a fogai.

Éjjel nem hordta, nappal igen. Kettő is van neki, szerintem szép is, még akkor is, ha mások szerint divathóbort.

Az is lehet, hogy nyaklánc nélkül sem lett volna nehézkes a fogzás.

2011. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sajnos nem vált be.Kislányom 15 hónapos most egyszerre 5 foga jön,megy a hasa,étvágytalan,és van,hogy több órát fekszik,annyira megviseli a fogzás.Éjjel többször felsír.Szóval akartam benne hinni,de ha még nem vettél,szerintem ne is vegyél.
2011. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt mindegyik. Akkor inkább nem költök rá. :-) Kitartást a fogzáshoz!
2011. márc. 6. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!