Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett kevesebb a gyeden...

Miért lett kevesebb a gyeden 10000 ft tal? és hogy f. ba tudjam beoszatni eddig sem könnyen egyedül egy cukor beteg gyerekkel . Elegem van mért csinálja ezt az állam. Hogy lehet igy élni? Egszerüen már azon agyalok hogy nincs éretelme küszködni.

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9hós fiam előtt én 120at kerestem, férjem 150-200 körül, hát én csak gyest kapok, ő melót váltott, havi kb 130-150 az átlagja, és mi is alig jövünk ki! midnem tiszteletem és elismerésem az egyedül álló anyukáké!!! mert nem lehet egyszerű! még így sem h van egy szerető családom, de én is midnen nap rettegek h férjem úgy jön haza, h na helló további jó életet... ez a baj, h ma már a pasi bármit megtehet, a nőnek meg marad a felelősség, és minden :( persze a más miatt nincs az apa az meg még szomorúbb :(
2011. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én 8000rel kaptam kevesebbet. Majdnem sírógörcsöt kaptam,most nem 1hétig hanem 2ig fogunk vegetálni.
2011. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én is 8 ezerrel kaptam kevesebbet!De ahogy megérkezett le is vonta a bank tartozásra!!!Frankó!És minden drága és kilátás sincs jobbra
2011. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
.
2011. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom e is. 6 ezerrel lett kevesebb a GYED-em, a fent emlitett okok miatt. Azt en sem ertem, hogy miert az alacsony jovedelmueket kell meg jobban megroviditeni. Aztan meg csodalkoznak, hogy egyre kevesebb gyerek szuletik...

2011. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

én gyedem is 9ezerrel kevesebb lett februárban.

azt tudom, hogy a tgyást napra számolják- annál logikus, hogy más más volt az összeg, de a gyed az első gyerekemmel minden hónapban foritnra ugyanannyi volt. EZt nem értem.

a második gyerekkel decembertől kapom a gyedet. Decemberre kaptam - a tavalyi szerint 72ezer ft-tot, januárra 94-et, februárra 85öt. Én ezt tényleg nem értem.

2011. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy jár a cukorbetegségre is a magasabb összegű családi pótlék?
2011. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
tudom persze megigénylek mindent amit lehet csak igy is nagyon nehéz föleg télen amikor füteni is kell.komolyan elszomoritó ez a helyzet hogy pont a keveste kereső ember sziv.
2011. márc. 8. 21:31
 19/19 anonim ***** válasza:

Pár ötlet:

- Cukorbeteg gyerekeknek nincs valamilyen alapítványuk, amitől segítséget lehet kérni?

- Ha sok a gyógyszer kiadás lehet, hogy érdemes lenne neked v. nagyszülőnek egészségpénztári számlát nyitnia. Nem kapsz vele olcsóbban gyógyszert, de az arra befizetett összeg 30%-át, max 100eFt-ot adóév végén vissza lehet igényelni.

2011. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!