Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég 9 óra alvás éjjel és...

Elég 9 óra alvás éjjel és nappal 1-1,5 óra alvás 13 hós kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Este 8-tól reggel 6-ig alszik és nem alszik vissza. Aztán délelőtt fél11 körül alszik el és kb. 1-1,5 órát alszik. Délután nem mindig alszik, egyre inkább nem. De nekem ez nagyon kevésnek tűnik egy ilyen kicsi gyereknek.

Van még akinek ilyen keveset alszik a hasonló korú babája?


2011. márc. 8. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
3-án múlt 1 éves a kisfiam. Ő este 9-től reggel 7-ig alszik. 11 körül 40 percet és du. 4 körül is max. 1 órát. És mostanában fogzás miatt éjjel is rengetegszer ébred. Nekik elég ennyi... Nem is tudom mit kezdenék a rengeteg szabadidőmmel, ha (ahogy más anyukáktól hallom) délelőtt 2 óra, délután 2 óra... Ők ilyen keveset alszanak. De szerintem tini korukban majd be fogják pótolni:)
2011. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sok babás ismerősöm van, de náluk 12-13 órát alszanak éjjel a babák. Napközben meg 2-3 órát még.
2011. márc. 8. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kevés. Told ki az esti alvást egy órával és reggel tovább alszik. Biztos nem olyan aktív a babád mint másoké és nem igényel annyi pihenést. Vagy egyszerűen ő ilyen. A du alvás még kell egy ilyen idős gyereknek. 15 hós kislányom este 20:30-kor alszik és reggel 7-ig. 12:30-tól 14:30-ig v. tovább. Rengeteget vagyunk levegőn mióta bejött a jóidő és sokat is mozog. Ha nem nyűgös a kicsid ne eröltesd, ha viszont látod, hogy fáradt, de akkor sem akar, akkor pedig sajnálja alvással tölteni az időt mikor a világ olyan érdekes! :)))))
2011. márc. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát épp, hogy nyüzsis a kisfiam, a délutáni alvás ezért sem szokott összejönni. Tegnap is elvittem sétálni, annyira jó idő volt, még véltelen sem akart elaludni.
2011. márc. 9. 15:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Este már nagyon fáradt, nem akarom kínozni, hogy később aludjon el.
2011. márc. 9. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!