Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam meg anyósomnak?

Hogy mondjam meg anyósomnak?

Figyelt kérdés

Már végképp nem tudom,hogy adjam a tudtára sértés nélkül,hogy nem akarjuk(sem én sem a férjem)hogy ha átjön összepuszilgatja a gyereket meg állandóan sóhajtozik bele a gyerek arcába.

Nem is azzal lenne a gond,gogy szeretgeti az unokáját,hanem azzal ahogy ő él:(

A szája állandóan rettenetes szagú és nem tesz ellene semmit:(és igy ppuszilgatja össze a babámat)

A házába be nem lehet menni a büdöstől meg a kosztól:s

Egyik este pedig ugy fogdosta a gyereket meg a játékait hogy előtte épp apósom lábát kezelte(gombás)és meg sem mosta a kezét?

Már elegem van belőle,de nem akarom megsérteni em.hogy adjam tudtára hogy ez igy nem működik?


2011. márc. 9. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit ide leírtál, azt mondd meg neki, de inkább a férjed! Hogyan másképp? Mindenki csak sajnálgatni fog és szidni az anyósodat, ezzel nem sokra mész.
2011. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pont ilyen egyértelműen kell a tudtára adni,ahogy nekünk leírtad!

Ez undorító a pici pedig a te gyereked, a te szemed fénye és a legjobban akarod neki! Ezt meg kell értenie!

Ha ez neked kínos akkor mond meg a férjednek,hogy beszélgessen el az anyukájával,mert ez leginkább az Ő feladata lenne.Ha nem teszi meg hát tedd meg Te még ha sértődés is lesz belőle!Gondolom nem lesz könnyű,mert nálunk anyóskánál még az alkohol és a bagó is szerepel a listán,na meg egy idegbeteg neveletlen kutya is(akivel egy ágyban alszik!),szóval ne hagyd magad!

2011. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálam is vannak bajok. Az anyósom erős dohányos (pedig cukros)és mindig bűzös a lehellete, még a bőrén is érezni, hiába mos kezet. Múltkor kiküldtem a baba szobájából, mikor bejött bagózás után, "büdös bagó szagod van"-mondtam neki, erre ő egyből sértődötten kiment. Azóta kevesebbet bagózik,és jobban kezet-szájat mos, de letenni nem tudja a bagót és a férjem se...:( Sőt a múltkor rajtakaptam, hogy szájon puszilta a nagyobbik (2,5 éves) fiamat és mondtam, hogy "nem akarom még egyszer ezt meglátni", erre Ő letagadta, hogy csak az arcára adott. Nem vagyok vak, láttam! Tehát nehéz helyzetbe vagy, de mindenképpen add a tudatára. Lehet a helyzeten nem változtat, de én többször is szólok és hozzáteszem, hogy "az unokádról van szó és a higiéniáról, és ha én, mint az anyja nem bagózom és figyelek a tisztaságra, akkor ezt elvárom a mamától is!" Próbálkozz!
2011. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!