Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom megnézni élőben ezt...

Nem tudom megnézni élőben ezt a két babakocsit és szeretném valamelyiket megrendelni, ha lehet még ma, megnéznéd őket? Melyiket vennéd meg esetleg van ilyened? Főleg az elsőről érdekelne a vélemény, a másodikról elég sokan írtak.

Figyelt kérdés

Mindjárt linkelem a fotókat, csak leírom, mi a gondom: Az elsőnél (Coletto) nem találtam adatot a kerék méretéről, de a kép alapján nagyobbnak tűnik, mint a Babypoint Marké. Súlyra a Coletto 2,5 kg-val több, ami hátrány. Azt se találtam meg, hogy a Coletto is kicsire csukható-e, mint a Babypoint Mark (elfér-e például egy közepes jeep csomagtartójában). Jól gondolom, hogy a Coletto nagyobb helyet foglalna?

A Babypoint Mark nagyon hasonló a mostanában megjelent Espiro Magic 4-hez és arról ketten is írták, hogy nagyon gyorsan kopik a kerekük, de amúgy nagyon elégedettek vele.Vajon a Coletto kerekei is gyorsan kopnak? Nem tudom eldönteni, és méretek nélkül elég nehéz kisakkozni. Gyakorlatilag ezek azok a kérdések, amikre ha választ kapnék, el tudnám dönteni, melyiket vegyem meg. Szuper lenne, ha tudna valaki segíteni (nem bolti eladó, aki meg akar győzni róla, hogy az övét vegyem meg).


Mindkettőt egy árban megtaláltam különböző oldalakon, itt a belinkelt fotón az egyik drágább, de megtaláltam olcsóbban.

Ez az egyik: [link]

Ez a másik: [link]


Bocsi, ha kicsit nehézkesen és bonyolultan írtam le.


2011. márc. 11. 13:24
 1/10 kisnita ***** válasza:
Én az elsőt venném mert falun lakunk, rosszak az utak és nekem fontos szempont, hogy nagy, jól guruló, jól irányítható kerekei legyenek. Városba a második is jó, sőt még inkább jobb is mint az első ha lépcsőzni kell vele mert könnyebb.
2011. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt láttam,csak a másodikat Eurocart Lírának hívták a boltban!De ez ugyanaz,mint Baby point,meg a Magic,meg a Bertoni és még sorolhatnám:)Mind a Quinny zapp koppintása.És jól gondolod,mert a Coletto 2x akkora,de sokkal stabilabb is!!!Pontos méretet nem tudok,de a Suzuki Swift 2-nk csomijába befért a Coletto is!
2011. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az elsőt venném meg! Valahogy strapabíróbbnak látszik.:)
2011. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Alakul a kép, azért még szívesen olvasnék több infót másoktól is. Szép napot Nektek!
2011. márc. 11. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk Coletto aveonk van, és fantasztikus! nagyon meg vagyunk elégedve vele, nagyon jó döntés volt!

jeepbe biztos befér. lapracsukható (kb.félbe lehet hajtani). a kerekei elég nagyok.

itt vannak méretek, ha rákattintasz:

[link]

2011. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akinek van Coletto Aveo 4/4 babakocsija (az első link), le tudná nekem írni a kocsi méreteit? Hosszát, ülés szélességét és hosszát. Sehol nem találom a neten.
2011. márc. 11. 13:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi! A Coletto Aveo 4/4 kerekei ugyanakkorák, mint a sima Coletto Aveonak? Neked a belinkelt képen láthatók közül a legfelső van? Én az alatta levőt szeretném megvenni, ha emellett döntök. Sajnos ülés méretet és a kocsi szélességét itt se találtam meg.
2011. márc. 11. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem a !/4 van, de valahol voltak méretek... még keresem...
2011. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ja... már emlékszem, én mértem le, mert tényleg nincs a neten.


ezt láttad? nekem is épp ilyen piros van.

[link]


no, lemértem. csk kb. adatok, 1 kezem volt szabad, a másikban gyerek volt...

kerék átm.: 17, 24 cm

ülés szélessége 32, mélysége 30, magassága kb.50cm.

nagyon jó tágas, sokáig ki tudjuk használni.

2011. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú, de jó!! Ennek nagyon örülök! Nagyon aranyos vagy, hogy így fél kézzel lemérted! Hálásan köszönöm! Kellemes hosszú hétvégét!
2011. márc. 11. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!